DO GÓRY
#reklama

Bez prądu (11 września)


     
    Udostępnij

Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.

Jak informuje Tauron Dystrybucja, przerwy w dostawie prądu planowane są w miejscowościach:

2017-09-11, godz. 08:30 - 17:00 - PISARZOWICE, od 74 do 108, od 110 do 123, 150, 164 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.

Wsp. Tauron Dystrybucja/ foto: freeimages

Czytaj również

#reklama
Symboliczne mandaty
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska zdecydował, że Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Rolnemu Sady Dolne, które uprawia pola w Czadrowie, należą się mandaty. To pokłosie głośnej w całej Polsce sprawy smrodu i plagi much, która wybuchła po tym, jak rolny gigant zwiózł hałdy obornika w pobliżu wsi.
#AKTUALNOŚCI
0
Nocne hałasy
Stanisław Mazurkiewicz (na zdjęciu) mieszka na ulicy Kościuszki. Mówi, że w czasie letnich imprez organizowanych nad zalewem nie może zmrużyć oka. – Szyby drżą od maksymalnego nagłośnienia podczas dyskotek – mówi nasz Czytelnik. – Spać w takim hałasie się nie da!
#AKTUALNOŚCI
5
Para buch! Lokomotywa w Kamiennej Górze (dużo zdjęć + video)
Przez Lubawkę, Kamienną Górę i Sędzisław przejechała dziś (piątek, 8 września) lokomotywa parowa z Czech. Pojazd ciągnął za sobą mniejszą lokomotywę i wagony. Jechał na galę parowozów do Jaworzyny Śląskiej.
#AKTUALNOŚCI
1
Rada klakierów
Nie pisałem długo w tej rubryce. Dlaczego? Bo pisanie o tym, że w naszym mieście nic się dobrego nie dzieje, że uciekają nam Świebodzice czy Boguszów-Gorce przy biernej postawie ekipy od 11 lat rządzącej Kamienną Górą, staje się męczące. Także udział w gremium, które nazywa się radą miasta (a powinno raczej nazywać się radą klakierów), jest dla mnie coraz bardziej stresujący.
#AKTUALNOŚCI
16

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama