DO GÓRY
#wszystko#AKTUALNOŚCI#KULTURA#SPORT#RÓŻNE

12 tysięcy artykułów na rti24.pl!

#RÓŻNE

Już tyle publikacji na temat bieżących wydarzeń z Kamiennej Góry i okolic opublikowaliśmy na łamach naszej internetowej witryny. To informacje na temat aktualności w polityce i samorządzie, wydarzenia społeczne i kulturalne, relacje, zapowiedzi, ciekawostki historyczne i turystyczne oraz poradniki.

Nasz licznik portalowy zbliża się też do osiągnięcia 75 000 opublikowanych zdjęć. Internauci skomentowali nasze materiały ponad 25 tys. razy.
Przypomnijmy, że w niedawno obchodziliśmy 5. rocznicę otwarcia nowego portalu RTI. Od maja ubiegłego roku mamy nową, wciąż udoskonalaną, wersję graficzną naszej witryny. Niezależne urządzenie analiz Google'a od czerwca 2012 roku naliczyło prawie 8 milionów odsłon naszych artykułów. Portal nierozerwalnie powiązany jest z Tygodnikiem. Prezentujemy tam przegląd każdego numeru oraz sondy do naszych artykułów. Można też zobaczyć prognozę pogody. Portal to również media społecznościowe. Od początku jesteśmy powiązani z Facebookiem. Obserwuje nas tam już ponad 4700 użytkowników. Mamy również Twittera, gdzie nasze posty ogląda ponad 140 użytkowników. 
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy po więcej. Codziennie!
Red.

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.