DO GÓRY
#reklama

12 tysięcy artykułów na rti24.pl!


     
    Udostępnij

Już tyle publikacji na temat bieżących wydarzeń z Kamiennej Góry i okolic opublikowaliśmy na łamach naszej internetowej witryny. To informacje na temat aktualności w polityce i samorządzie, wydarzenia społeczne i kulturalne, relacje, zapowiedzi, ciekawostki historyczne i turystyczne oraz poradniki.

Nasz licznik portalowy zbliża się też do osiągnięcia 75 000 opublikowanych zdjęć. Internauci skomentowali nasze materiały ponad 25 tys. razy.
Przypomnijmy, że w niedawno obchodziliśmy 5. rocznicę otwarcia nowego portalu RTI. Od maja ubiegłego roku mamy nową, wciąż udoskonalaną, wersję graficzną naszej witryny. Niezależne urządzenie analiz Google'a od czerwca 2012 roku naliczyło prawie 8 milionów odsłon naszych artykułów. Portal nierozerwalnie powiązany jest z Tygodnikiem. Prezentujemy tam przegląd każdego numeru oraz sondy do naszych artykułów. Można też zobaczyć prognozę pogody. Portal to również media społecznościowe. Od początku jesteśmy powiązani z Facebookiem. Obserwuje nas tam już ponad 4700 użytkowników. Mamy również Twittera, gdzie nasze posty ogląda ponad 140 użytkowników. 
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy po więcej. Codziennie!
Red.

Czytaj również

#reklama
Zgoda od lasów
Jest szansa na zakończenie sprawy ciągnącej się dwie dekady.
#AKTUALNOŚCI
0
Dyżury aptek (9-16 kwietnia)
Jaka apteka będzie dyżurować w nadchodzących dniach?
#RÓŻNE
0
Festiwal w pałacach
Concerti Pasquali to coroczny cykl kameralnych koncertów w zabytkach Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej. Festiwal promuje muzykę, młodych twórców i zabytkowe, odrestaurowane budynki Doliny.
#KULTURA
0
Rektor z Chełmska (#Historia z RTI)
Mija 150 lat od urodzin znamienitego mieszkańca Chełmska Śląskiego. To kolejny opisany przez nas profesor, rektor jednej z niemieckich uczelni.
#RÓŻNE
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama