DO GÓRY

100 lat niepodległości – 1000 lat polskości Śląska


     
    Udostępnij

Baner o takim tytule zawisł przy rondzie w Kamiennej Górze. Inicjatorami przedsięwzięcia edukacyjnego są członkowie Kamiennogórskiego Stowarzyszenia Historyczno-Kulturalnego.

Na kilkumetrowym materiale można przeczytać wiele ciekawych informacji dotyczących zarówno historii Śląska, w tym szczególnie Kamiennej Góry, jak i biogramy osób zaangażowanych w odzyskanie niepodległości, które mieszkały w naszym regionie.
Red.

Czytaj również

#reklama
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 19-21 października)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Poważny wypadek w Ciechanowicach
Wczoraj (czwartek 18 października) po godzinie 20.00 skoda superb uderzyła w drzewo na drodze w Ciechanowicach. Kierowca oraz dwie pasażerki trafili do szpitala.
#AKTUALNOŚCI
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy O
Cała 11. kolejka jeleniogórskiej klasy O zostanie rozegrana w najbliższą sobotę. Lider tabeli Lotnik wybiera się do 14. ekipy ligi – Hutnika Pieńsk. O drugie zwycięstwo powalczą zawodnicy kamiennogórskiej Olimpii, którzy zagrają z 13. w tabeli – Pogonią Świerzawa.
#SPORT
0
Wójcik grała
Przez trzy ostatnie weekendowe dni w Pile rozegrano towarzyski turniej kobiet. Pierwsze miejsce z kompletem „oczek” zajął mistrz Polski - Chemik Police. Drugą lokatę wywalczył wicemistrz – ŁKS Łódź z kamiennogórzanką Aleksandrą Wójcik (na zdjęciu). Na najniższym stopniu podium wylądował PTPS Piła.
#SPORT
0

Komentarze

Aro
2018-10-19 22:50
Dzis i jutro w Kudowie trwa konferencja dot. Pt. DROGI do odzyskania niepodległości przez Polskę i Czechosłowację

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama