DO GÓRY
#reklama

Zobacz więcej


     
    Udostępnij

Przypominamy, że już w ten weekend obowiązują w wybranych atrakcjach turystycznych w całym kraju promocje w ramach akcji „Polska za pół ceny – zobacz więcej”.

Wiosenna edycja programu Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki potrwa od 9 do 11 marca. Przystąpiło do niej wiele regionalnych atrakcji, od zamków przez podziemia po baseny. Oferty są często bardzo zachęcające. Oszczędność na jednym bilecie to nawet kwoty rzędu 30 zł. Więcej o ofertach na pisaliśmy w tej rubryce tydzień temu. Szczegóły znajdą Państwo też na stronie polskazobaczwiecej.pl.
Red.

Czytaj również

#reklama
Uwaga – zmiany w centrum!
W związku z wizytą prezydenta w Kamiennej Górze zgodnie z wytycznymi Służby Ochrony Państwa oraz starostwa powiatowego od niedzieli 11 marca od godz. 18.00 do poniedziałku 12 marca do godz. 20.00 zmianie ulegnie organizacja ruchu w ścisłym centrum miasta.
#RÓŻNE
0
Wielu chętnych
Aż siedem firm chce realizować pierwszą część inwestycji „Łączy nas Bóbr”. Dzięki niej zagospodarowane zostaną brzegi zbiornika Bukówka!
#RÓŻNE
0
Niedziele bez handlu
Najbliższa niedziela (11 marca) będzie pierwszą, którą obejmie zakaz handlu, uchwalony przez Sejm. Zakupów nie zrobimy tego dnia w marketach, bo będą one zamknięte. Wiele sieci zdecydowało się jednak wydłużyć godziny pracy sklepów w inne dni tygodnia.
#RÓŻNE
1
Znikają hale
Zostanie kolejna dziura, czy będzie zakład pracy?
#AKTUALNOŚCI
6

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama