DO GÓRY
#reklama

Zamiast niedzieli - Nibylandia


     
    Udostępnij

W najbliższą niedzielę, 11 marca o godzinie 12:30 na scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy spektakl w reżyserii Karoliny Maciejaszek pt. „Piotruś Pan” na podstawie znanej powieści J. M. Barrie`go.

Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku 6+.

Towarzyszami przygód Piotrusia Pana jest grupa Zagubionych Chłopców, wróżka Dzwoneczek oraz Wendy – dziewczynka, którą Piotruś zabiera do Nibylandii. Jednak nawet w tej beztroskiej krainie czyhają niebezpieczeństwa. Bohaterowie przedstawienia będą musieli zmierzyć się z piratami pod wodzą strasznego Kapitana Haka.
„Piotruś Pan” jest pochwałą nieokiełznanej wyobraźni. Dzieci uczy, że czasem warto zachować się odpowiedzialnie i dojrzale a ich rodziców – by pielęgnować w sobie dziecko…

BILETY: 18 zł (dorośli), 16 zł (dzieci)
REZERWACJA: poniedziałek – piątek w godz. 9:00 – 15:00, tel.: 74 666 73 40
KASA BILETOWA: czynna godzinę przed spektaklem, tel.: 74 666 73 41
wsp. materiały prasowe

Czytaj również

#reklama
Policjanci przy rogatkach
Mundurowi z kamiennogórskiej komendy razem z sokistami prowadzili akcję przy przejazdach kolejowych.
#AKTUALNOŚCI
0
Siedem goli w sieci rywali
Bardzo skuteczną grą w pojedynkach sparingowych popisują się zawodnicy kamiennogórskiej Olimpii. W sobotę zagrali test mecz w czeskiej Desnej z Woskarem Szklarska Poręba. Nasi zawodnicy wbili rywalom aż 7 bramek. Cztery zdobył Masiel (na zdjęciu), dwie Duda i jedną zawodnik testowany.
#SPORT
0
Pożyteczny sparing
W niedzielę w Czadrowie o godzinie 15:30 doszło do sparingowego meczu miejscowej Victorii z juniorami Olimpii Kamienna Góra. Mecz był wyrównany, a kamiennogórska młodzież pokazała, że potrafi grać w piłkę. Podopieczni Adama Blicharskiego wygrali potyczkę jedną bramką (3:2).
#SPORT
0
Tragedia w Szczawnie
W nocy z niedzieli na poniedziałek spłonął zakład przyrodoleczniczy. Z ogniem walczyło kilkadziesiąt zastępów straży pożarnej, w tym z Kamiennej Góry.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama