DO GÓRY
#reklama

Zabawa u sąsiadów


     
    Udostępnij

Nie tylko Dni Kamiennej Góry. Po sąsiedzku w okolicy również zorganizowane będą dni innych samorządów. Szykuje się naprawdę intensywny imprezowy weekend!

W nadchodzący weekend (9 – 10 czerwca) odbędą się XXXVIII Dni Szczawna-Zdroju. Do miasta zawitają: Bohdan Łazuka, Piotr Cyrwus, Paulina Przybysz i Justyna Jary wraz z zespołem Makabunda i tancerzami. W Parku Zdrojowym będzie się można poczuć zgodnie z hasłem imprezy „jak za dawnych lat”. Wszystko za sprawą imprezy w stylu retro.
Z kolei Dni Bolkowa rozpoczną się 9 czerwca na terenie OWŚ występem zespołu Plac Zabaw. Tego samego dnia o godz. 21.30 zagra znany zespół muzyczny wykonujący muzykę z gatunku disco polo After Party. Natomiast w niedzielę 10 czerwca o godz. 18.00 wystąpi zespół Radykalna Wieś a o 19.30 Mejk. Oprócz tego niedzielne przedpołudnie będzie przebiegało pod znakiem Święta Miodu i Produktu Regionalnego z kiermaszem.
Red.

Czytaj również

#reklama
Skatepark na bis
Miasto musiało unieważnić przetarg na budowę skateparku przy ul. Szpitalnej w Kamiennej Górze.
#RÓŻNE
0
Są dodatkowe pieniądze na wieżę
Kilka dni temu informowaliśmy, że po raz kolejny w przetargu na budowę wieży widokowej na Trójgarbie w Czarnym Borze zgłoszone oferty znacznie przekraczały limit środków zarezerwowanych przez samorząd na inwestycję. Gmina ogłosiła jednak, że udało jej się zdobyć dodatkowe fundusze.
#AKTUALNOŚCI
0
Niedziela w Teatrze Lalek
W najbliższą niedzielę (10 czerwca) o godzinie 12:30 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na spektakl CHODŹ NA SŁÓWKO w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego.
#KULTURA
0
Zacięta rywalizacja
W sobotę, 2 czerwca w Pisarzowicach rozegrano Dzień Dziecka z badmintonem - Babolat Junior Cup. W turnieju uczestniczyło 40 młodych adeptów badmintona z Dolnego Śląska.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama