DO GÓRY
#reklama

Wielki jarmark


     
    Udostępnij

III Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubawce odbędzie się już w przyszłą sobotę, 9 grudnia na lubawskim rynku.

III Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubawce wzbogacony będzie występami artystycznymi, kiermaszem świątecznych potraw oraz animacjami dla dzieci. Po oficjalnym powitaniu odbędzie się parada świętego Mikołaja. Na scenie zaprezentują się zespoły i grupy muzyczne z naszej gminy: chóry szkolne ze szkół w Lubawce, Chełmsku Śląskim i Miszkowicach. Wystąpią też ludowe zespoły: Zgoda i Wrzos oraz Orkiestra Dęta z Lubawki. Głównym występem będzie koncert Kapeli z Kopyta, która w energetycznych aranżacjach zaprezentuje szereg znanych, polskich kolęd i pastorałek.
Początek imprezy o godzinie 14.00.
Zapraszamy!
MB

Czytaj również

#reklama
Międzynarodowe świętowanie
Centrum Kultury w Kamiennej Górze serdecznie zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy.
#KULTURA
0
Grali kamiennogórzanie (galeria)
W niedzielę, 3 grudnia w Wałbrzychu juniorzy miejscowego Chełmca (na zdjęciu) podejmowali w pojedynku ligowym rezerwy wrocławskiej Gwardii II. Po trzy punkty sięgnęli gospodarze, którzy wygrali 3:0. W miejscowym zespole występuje 7 zawodników rodem z Kamiennej Góry.
#SPORT
0
Udana międzynarodowa impreza (galeria)
Trzy dni w Czarnym Borze odbywały się zmagania zapaśniczek, które wystartowały w Czarny Bór Open. W imprezie swoje umiejętności zaprezentowały sportsmenki z aż 14 krajów – m.in.: Polski, Austrii, Białorusi, Chorwacji, Estonii, Niemiec, Szwecji, Ukrainy, Węgier i Włoch. Brązowy medal dla gospodarzy w grupie wiekowej młodziczek zdobyła Aleksandra Lewczyńska. Druga zawodniczka Herosa - Julia Molińska w kadetkach zajęła 8. miejsce.
#SPORT
0
Rozbity pod kościołem
Kamiennogórscy policjanci otrzymali 4 grudnia wiadomość o skradzionym samochodzie, który przekroczył granicę w Lubawce. Wkrótce wrak pojazdu znalazł się na murze otaczającym kościół w Kochanowie. – W Volvo paliły się jeszcze światła. W środku nikogo nie było – mówi Grzegorz Szewczyk z policji.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama