DO GÓRY
#reklama

Wenecki reformator


     
    Udostępnij

Wyjątkowy koncert w Bolkowie.

Claudio Monteverdi, ojciec baroku w muzyce i opery, urodził się 450 lat temu. Z tej okazji Stowarzyszenie Miłośników Bolkowa zaprasza na niezwykły koncert 30 lipca. W kościele św. Jadwigi w wykonaniu zespołu Zodiaco Coeleste oraz solistów: Juliety Gonzalez, Marzeny Korchut-Łykowskiej (soprany) i Marcina Armańskiego (organy) zabrzmią utwory kompozytora-księdza związanego z wenecką bazyliką. Początek o godz. 16.30. Wstęp wolny!
RG

Czytaj również

#reklama
Piknik na trzeźwo
W sobotę 5 sierpnia na rynku w Chełmsku Śląskim odbędzie się piknik profilaktyczny pod hasłem „Trzeźwo, zdrowo i sportowo”. Organizują go MGOPS i MGOK.
#AKTUALNOŚCI
0
Sprawiedliwy remis (galeria)
W sobotnie popołudnie (22 lipca) piłkarze kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w test meczu ekipę z Gorc. Po 90 minutach był remis 1:1. Prowadzenie gościom dał strzał Zbigniewa Bejnarowicza, natomiast wyrównał z rzutu karnego Przemek Powiertowski.
#SPORT
2
W poszukiwaniu metali
PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd pieszy. Wyprawa z cyklu „Poznajemy Góry” tym razem poprowadzi miłośników turystyki krajoznawczej na Przedgórze Sudeckie.
#RÓŻNE
0
Groźne zabawy dzieci
Park linowy jest, ale nieczynny. Są też spragnieni adrenaliny. Wcale nie przeszkadza im, że atrakcja na Górze Parkowej w Kamiennej Górze jest od dawna zamknięta. Wchodzą na nią sami. O nieszczęście nietrudno!
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama