DO GÓRY
#reklama

Weekend z klasyką


     
    Udostępnij

W Kamiennej Górze odbędą się trzy ciekawe koncerty.

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze oraz Bartosz Żurakowski, generalny dyrektor artystyczny festiwalu „Musique d'elite” zapraszają na cykl trzech koncertów. Odbędą się w najbliższy weekend. W piątek (8 września) o godz. 19.00 w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej zaprezentuje się Orkiestra Kameralna Filharmonii Sudeckiej pod batutą Bartosza Żurakowskiego. W sobotę (9 września) o godz. 17.00 na dziedzińcu Muzeum Tkactwa zaprezentowane zostaną arie operetkowe, musicalowe, pieśni, piosenki i melodie, które podbiły świat i serca melomanów. Natomiast w niedzielę (10 września) o godz. 17.00 również na muzealnym dziedzińcu odbędzie się koncert fortepianowy, ponownie zabrzmią też arie operowe. Wszystkie koncerty są bezpłatne!

Więcej na temat koncertów w załączonych poniżej materiałach.

Załączone pliki:

PG

Czytaj również

#reklama
Śledztwo w sprawie obozu
Instytut Pamięci Narodowej wszczął śledztwo w sprawie zbrodni popełnionych w niemieckim obozie Gross Rosen. Chodzi również o mordy dokonane w filiach. Śledczy chcą ustalić pełną listę ofiar ale też pociągnąć do odpowiedzialności żyjących wciąż sprawców zbrodni.
#AKTUALNOŚCI
3
Bez uprawnień
Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali kierowcę BMW, który za kierownicę siadł bez wymaganych do tego uprawnień. Wiózł pasażerów.
#AKTUALNOŚCI
1
Dziedzictwo w Ciechanowicach
W nadchodzący weekend startuje akcja Europejskie Dni Dziedzictwa. Wśród atrakcji w regionie będzie m.in. zwiedzanie zespołu ogrodów pałacu w Ciechanowicach.
#KULTURA
0
Pierwszy dzwonek
Dziś (4 września) koniec wakacyjnej laby. Dzieci i młodzież ruszyły do szkół na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama