DO GÓRY
#reklama

Weekend w Szaniawskim


     
    Udostępnij

Wałbrzyski Teatr Dramatyczny zaprasza na spektakle: „Przyszedł mężczyzna do kobiety” oraz „Łauma, czyli czarownica”. Uwaga: specjalne bilety promocyjne!

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY
Siemion Złotnikow
W ramach Wolnych Scen Inicjatyw Aktorskich
występują: Irena Wójcik i Piotr Tokarz

Zapraszamy na wzruszającą komedię o miłości! Mężczyzna po przejściach, kobieta
z przeszłością spotykają się na zaaranżowanej randce w ciemno. Pierwsze spotkanie dalekie jest od ideału…
On – flegmatyczny aptekarz, spóźnia się na spotkanie z chłodną perfekcjonistką. I choć taki wstęp nie wróży niczego dobrego, szybko okazuje się, że potrzeba ciepła i zrozumienia jest silniejsza niż największe różnice charakterów… Mnóstwo ironii i humoru, popularne piosenki i dwie doskonałe role aktorów z inicjatywą!

W ten weekend na spektakl „PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY” widzom w wieku 60+ oferujemy BILET SENIORA w cenie 11 PLN!

4 listopada / sobota / godz. 19:00 / scena kameralna
5 listopada / niedziela / godz. 19:00 / scena kameralna


ŁAUMA, CZYLI CZAROWNICA
reżyseria: Magdalena Miklasz / adaptacja: Maciej Podstawny, Magdalena Miklasz, Łukasz Zaleski / scenografia i kostiumy: Mirek Kaczmarek / muzyka: Anna Stela / wideo: Amadeusz Nosal
obsada: Sara Celler-Jezierska, Joanna Łaganowska, Piotr Mokrzycki, Czesław Skwarek, Ryszard Węgrzyn oraz Rogaty

Spektakl inspirowany kultowym polskim komiksem „Łauma” Karola KaeReL Kalinowskiego oraz książeczką „Tam, gdzie żyją dzikie stwory”, filmem „Księżniczka Mononoke” i serialem „Stranger Things”.
O dziewczynie, która na dawnych ziemiach Jaćwingów (Suwalski Park Krajobrazowy) odkrywa, że świat ludzki ma swoją alternatywę w świecie duchów. O współczesnych rodzicach, samotności, pogaństwie i o tym, że każda dziewczyna zdecydowana walczyć o swoje racje prędzej, czy później zostanie nazwana czarownicą… a świat może uratować tylko miłość i empatia. Mądra i nowoczesna baśń dla całych rodzin.

Na spektakl „ŁAUMA, CZYLI CZAROWNICA” oferujemy BILET FAMILIJNY w cenie 12 PLN od osoby! (co najmniej jedna osoba poniżej 18. roku życia).

5 listopada / niedziela / godz. 17:00 / duża scena

--------------------------------
REZERWACJA BILETÓW:
Biuro Współpracy z Publicznością / tel. 74 648 83 01 (do 03); http://bilety.teatr.walbrzych.pl/
wsp. materiały prasowe teatru

Czytaj również

#reklama
Za biedni, by coś zrobić
Włos się na głowie jeży, kiedy analizuje się, co w ostatnich latach w sprawie rujnującego się zamku w Kamiennej Górze zrobił ratusz i wrocławska fundacja. Organizacja, która miała w ciągu kilku lat odbudować zamek, nie stosuje się od miesięcy do nakazów konserwatora zabytków. Nawet groźba wysokich mandatów nie pomogła. – Niewykonanie naszych nakazów fundacja usprawiedliwia brakiem funduszy – wyjaśnia Katarzyna Chojnacka, inspektor w jeleniogórskiej delegaturze WUOZ.
#AKTUALNOŚCI
4
Co boli sołtysów?
Podczas ostatniej sesji rady gminy, jaka odbyła się w czwartek 26 października, sołtysi naszych wsi mieli okazję przedstawić radnym największe uciążliwości trapiące ich sołectwa. Większość szefów wsi nie zgłaszała poważnych zastrzeżeń. Jedynie Józef Szołdrowski (na zdjęciu), sołtys z Sędzisławia, wprost powiedział, że współpraca z gminą układa mu się beznadziejnie, a wieś jego zdaniem traktowana jest najgorzej.
#AKTUALNOŚCI
0
Gościnnie Kazio Sponge Show
W najbliższą niedzielę 5 listopada o godz. 12:30 wałbrzyski Teatr Lalek zaprasza na wyjątkowy spektakl KAZIO SPONGE SHOW.
#KULTURA
0
Najdroższy
Teatr im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze zaprasza na spektakle i promocję.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama