DO GÓRY
#reklama

Usłysz Kamienną Górę


     
    Udostępnij

W poniedziałek 17 lipca startuje projekt „Foniatryk. Pejzaż dźwiękowy”. To eksperymentalna inicjatywa kulturalna, która będzie realizowana w Kamiennej Górze i okolicach.

Uczestnicy wydarzenia będą tworzyć pejzaże dźwiękowe miejsc, rejestrować dźwięk, komponować i aranżować utwory muzyczne oraz badać audiosferę miasta, natury i człowieka.
– Efektem pracy będzie instalacja dźwiękowa i album CD, a także koncerty i wspólne działania performatywne z muzykami m. in. Festiwalu Bachowskiego w Świdnicy – wyjaśnia Marcelina Halaś, autorka przedsięwzięcia.
Projekt będzie realizowany w ramach programu Bardzo Młoda Kultura. Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych mieszkańców miasta odbędzie się przy tymczasowej siedzibie CK przy ul. Ściegiennego w poniedziałek o godz. 11.00. Uczestnicy poznają plan i założenia tego ciekawego projektu i wezmą udział w pierwszych warsztatach.
Szczegóły na: www.facebook.com/foniatryk
RG

Czytaj również

#reklama
2000 zł nagrody za wykrycie sprawców
Samoobsługowa myjnia firmy Pagaz w Krzeszowie stała się obiektem ataku złodziei. Nie ukradli dużo, ale narobili strat na ponad 10 tys. zł.
#AKTUALNOŚCI
1
Burmistrz dojrzał (Okiem Radnego)
Podczas sesji w czerwcu doszło do przełomu. W myśleniu burmistrza Krzysztofa Świątka. Człowiek, który zawsze twierdził, że w zalewie nie będziemy się kąpać już nigdy, zmienił zdanie. Łaskawie tego nie wykluczył. Stało się to po informacji o działaniach pewnej firmy, która wlewa do zalewu setki litrów pewnego specyfiku. Radni oczywiście chcieli się dowiedzieć, co to za ciecz. Niestety, skład środka, który już przywrócił do życia wiele zanieczyszczonych jak nasz akwenów, jest objęty tajemnicą. Na pewno jednak nie jest to trucizna. Stwierdził to organoleptycznie dyrektor Zenon Król, który wypił kieliszek tego płynu i ma się dobrze.
#AKTUALNOŚCI
11
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 14-16 lipca)
Jakie atrakcje czekają na nas w nadchodzący weekend?
#KULTURA
0
Na co do kina? (14-20 lipca)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie, Kowarach i Sokołowsku.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama