DO GÓRY
#reklama

Ujawnione w Starej Kopalni


     
    Udostępnij

Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaprasza na wernisaż wystawy zbiorowej „Autonomie ujawnione”. Wydarzenie odbędzie się 10 lutego o godzinie 18:00 w Budynku Galerii Starej Kopalni.

Z programu:
Wieloletni i bogaty dorobek artystyczny twórców zaproszonych do udziału w „Autonomiach Ujawnionych” jest w przypadku każdego artysty szczególnym fragmentem ujawnionej wolności. Realizacje Zdzisława Nitki i Krzysztofa Skarbka, powstałe w oparciu o malarski język ekspresji, otwierają głęboką przestrzeń emocjonalnych poruszeń, zawierają pytania o wartości w świecie oraz kondycję międzyludzkiej komunikacji. Autonomie Piotra Błażejewskiego, Małgorzaty Dajewskiej i Radka Ślanego ujawniają się z kolei w obszarach zredukowanej przedstawieniowości, gdzie podniesiony zostaje walor geometrii lub radykalnego podziału, będącego jednocześnie połączeniem.

Szczegóły na temat wydarzenia: http://starakopalnia.pl/wydarzenia/autonomie-ujawnione-wystawa-zbiorowa/
wsp. Stara Kopalnia

Czytaj również

#reklama
Trzy duety Akademii
Trzy duety z AMS Mini Volley Kamienna Góra (na zdjęciu) z klas czwartych wybrały się niedzielę do Milicza na I turniej eliminacyjny Kinder + Sport. Pierwsza drużyna wywalczyła wysokie 5. miejsce, druga była 19, natomiast trzecia 33.
#SPORT
0
Księstwo pachnące piernikiem
Jeżeli nie możecie doczekać się tłustego czwartku, już dziś możecie pofolgować swoim zachciankom w wigilię słodkich zapustów. Okazja jest doskonała!
#RÓŻNE
0
Przepraszam, dziękuję, proszę
Te słowa zna każdy. Ale wato przypominać o ich używaniu! Kamiennogórskie Centrum Kultury zaprasza całe rodziny na kolejny spektakl familijny na ten temat.
#KULTURA
0
Udany semestr (galeria)
Za taki ostatnie pół roku spędzone w szkole mogą uznać uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, którzy podczas wtorkowego apelu otrzymali gratulacje za wyniki osiągnięte w ostatnim czasie. Podsumowanie pierwszego semestru to tradycja w szkole. To również dobra motywacja do zawalczenia o jeszcze lepsze oceny i osiągnięcia na świadectwie.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama