DO GÓRY

Teatr na lato!


     
    Udostępnij

Sezon ogórkowy nie dotyczy niektórych scen. Teatr Nasz z Michałowic koło Jeleniej Góry zaprasza na spektakle. Przedstawiamy repertuar na lipiec.

W każdy piątek i sobotę oraz w niehandlowe niedziele będzie grał w lipcu i sierpniu Teatr Nasz w Michałowicach (części Piechowic). Wystąpi także ponownie w finale prestiżowego Przeglądu Małych Form Teatralnych w Łodzi. W 2017 roku zdobył w nim pierwszą nagrodę.

Teatr Nasz Jadwigi i Tadeusza Kutów zawsze grywał w wakacje i starał się proponować widzom coś nowego. Tym razem będą to spektakle niedzielne. Aktorzy starają się w ten sposób dać okazję widzom do wykorzystania wolnego czasu w niehandlowe niedziele. Sztuka zamiast zakupów - można rzec.
Po raz kolejny Teatr Nasz zakwalifikował się do finału Przeglądu Małych Form Teatralnych w Łodzi. To wydarzenie, organizowane przez łódzki Dom Literatury, zaczyna się od oglądania przez jury nagrań spektakli nadsyłanych przez teatry z całego kraju. W tym roku było ich 29. Osiem z nich wybrano do bezpośredniej prezentacji w Domu Literatury. Będą grane co środę, a termin Teatru Naszego, który pokaże sztukę pod tytułem "Pralnia", wyznaczono na 25 lipca.
W ubiegłym roku "Deja vu, czyli windą do nieba" Teatru Naszego zdobyło pierwszą nagrodę w łódzkim przeglądzie. Sztuka ta, podobnie jak "Pralnia" i wszystkie inne wystawiane przez Teatr Nasz, jest autorską produkcją. Napisał ją Tadeusz Kuta, a na scenie występują Jadwiga i Tadeusz Kutowie oraz Jacek Szreniawa.

Teatr Nasz Michałowice
Repertuar na lipiec 2018

6 lipca, piątek - "Geriatrix Show", godz. 19.
7 lipca, sobota - "Geriatrix Show", godz. 19.
8 lipca, niedziela - "Szczęściarze", godz. 17.
13 lipca, piątek - "Szczęściarze", godz. 19.
14 lipca, sobota - "Szczęściarze", godz. 19.
15 lipca, niedziela - "Geriatrix Show", godz. 17.
20 lipca, piątek - "Geriatrix Show", godz. 19.
21 lipca, sobota - "Geriatrix Show", godz. 19.
22 lipca, niedziela - "Deja vu, czyli windą do nieba", godz. 17.
25 lipca, środa - XX Przegląd Małych Form Teatralnych: "Pralnia", godz. 19.
27 lipca, piątek, "Deja vu, czyli windą do nieba", godz. 19.
28 lipca, sobota, "Szczęściarze", godz. 19.

Teatr Nasz Michałowice
ul. Teatralna 1
58-573 Piechowice
Rezerwacja biletów: 502 633 518, 603 585 589 (w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku oraz w godz. 9-14 w soboty). teatrnasz.pl
wsp. materiały prasowe teatru

Czytaj również

#reklama
Czwórka z PoPoLuPo
W Głuszycy (30 czerwca) rozegrano Extreme MTB Challenge Powered na trasie 100 km z ponad 4000 m przewyższeń. Pierwszy na mecie pojawił się Łukasz Klimaszewski. Do mety dotarło 4 zawodników PoPoLuPo Kamienna Góra (na zdjęciu).
#SPORT
1
Udany Debiut
W dniach 24-29 czerwca na Mazurach w zamku Krzyżackim w Nidzicy rozegrany został Finał Centralny 60. Jubileuszowego Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o „Złotą Wieżę 2018”. W imprezie po raz pierwszy zagrali szachiści Debiutu Przedwojów.
#SPORT
0
Kontrola w obozie
Służby sprawdzają bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w czasie wakacji.
#AKTUALNOŚCI
0
Nie każdy z dyplomem (aktualizacja)
Są już znane wyniki zdawalności tegorocznego egzaminu maturalnego. Powiat kamiennogórski wypadł przeciętnie na mapie województwa. Zarówno uczniowie ogólniaków (w tym wieczorowego), jak i techników osiągnęli ogólnie wyniki poniżej średniej wojewódzkiej.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama