DO GÓRY
#reklama

Sztuka efemeryczna


     
    Udostępnij

Od czwartku do poniedziałku niewielkie Sokołowsko zaprosiło po raz 8. na niezwykłe wydarzenie. Artyści z całego świata pokazywali nietuzinkowe oblicza twórczości.

Sztuka nie jest czymś, co łatwo zdefiniować. Już dawno jej ram nie wyznaczają akademickie wystawy i skostniałe traktaty. Przekonać się można o tym na rozmaitych festiwalach, które zaskakują widownię awangardowym podejściem do twórczości artystycznej. Takim wydarzeniem są sokołowskie Konteksty. W Laboratorium Kultury po raz kolejny latem miłośnicy niezwykłych form ekspresji mogli podziwiać zmagania twórców z tworzywem artystycznym. Rozmaite performance, wystawy, prelekcje, pokazy filmów wypełniły szczelnie kilka festiwalowych dni. To wszystko zapewniło uczestnikom projektu wielu wrażeń. W Sokołowsku gościli nie tylko polscy, ale i zagraniczni twórcy.
Red.

Czytaj również

#reklama
Bez prądu (30 lipca)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Zarzuty dla prezesa
Prawie 2 miliony firmowych pieniędzy poszło na inne cele.
#AKTUALNOŚCI
0
Kolej remontuje
Wielokrotnie pisaliśmy o problemach z połączeniami kolejowymi w naszej okolicy. Szczególnie o braku skomunikowania ze światem Kamiennej Góry. Nareszcie ruszyły prace na dworcu w Sędzisławiu, które mogą poprawić te sytuacje diametralnie.
#AKTUALNOŚCI
5
Nasz ostatni książę
Jego śmierć była punktem zwrotnym w dziejach regionu.
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama