DO GÓRY

Światowy blues w Lubawce


     
    Udostępnij

W ramach Międzynarodowego Dnia Bluesa w niedzielę 16 września w Domu Kultury w Lubawce zagra wybitna formacja bluesowa – Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa.

Zespół ma na koncie 28 wydanych płyt i tysiące koncertów w Polsce, całej Europie i USA. Muzykę Sławka Wierzcholskiego charakteryzuje niepowtarzalny styl. Łączy akustyczne brzmienia bluesowe, folkowe i jazzowe z piosenką autorską. Zespół współpracował z amerykańskimi gwiazdami bluesa, m. in. B.B. King, Blues Brothers, Charlie Musselwhite i Louisiana Red. Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie przeboje jak „Szósta zero dwie”, „John Lee Hooker” czy „Chory na bluesa”.
Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety w cenie 15 zł dostępne w Domu Kultury.
RT

Czytaj również

#reklama
Cynkowi chłopcy
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza na spektakl i czytanie przed premierą (12-16 września).
#KULTURA
0
Wystawa w muzeum
Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza na otwarcie 44. Międzynarodowej Wystawy Sztuki Włókna „Piękno Kowar w odblasku duszy”. Rozpoczęcie nastąpi w sobotę 15 września o godzinie 16.00.
#KULTURA
0
Stanek pokazał klasę
Na przełomie sierpnia i września w hali KS Korona oraz w Parku Bednarskiego w Krakowie odbyły się XVII Mistrzostwa Polski w popularnej zośce, a na zachodzie znane jako footbag (wyczynowa odmiana polegająca na żonglowaniu nogami - czyli łapaniu i wyrzucaniu specjalnie szytego woreczka). Tytuł mistrza Polski wywalczył w klasyfikacji generalnej – overall - Arkadiusz Stanek (na zdjęciu z pucharem za MP) z Ogorzelca.
#SPORT
0
Wykonawcy S3 wybrani
Wczoraj (12 września) GDDKiA poinformowała o wyborze wykonawców dwóch odcinków S3 – z Bolkowa do Kamiennej Góry oraz z Kamiennej Góry do granicy państwa.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama