DO GÓRY
#reklama

Sudety zimą


     
    Udostępnij

„Sudety zimą” to dwudziesta dziewiąta wystawa zorganizowana w Gościńcu na Starówce w Kowarach. Została otwarta 10 lipca.

– Prezentowane zdjęcia wykonałem zimową porą w latach 2005-2016 – mówi autor, Zbigniew Piepiora. – Na fotografiach zaprezentowałem znane i mniej znane, sudeckie miejsca. W kadrze uwieczniłem m.in. Biały Jar, Chełmiec, Góry Sokole, Kozí hřbety, Kopalnię Kwarcu „Stanisław”, Przełęcz Komarnicą, Praděda, Szczeliniec Wielki, Śnieżnik, krzyż na szczycie Wołka czy podejście pod Włostową. Zdjęcia uzupełniłem krótkimi opisami uwiecznionych miejsc i ciekawostkami na ich temat.
Wystawę „Sudety zimą” można zobaczyć bezpłatnie do 15 września w „Gościńcu na Starówce” przy ul. 1 Maja 23 w Kowarach. Jest otwarta codziennie w godzinach 12.00-20.00.
wsp. Zbigniew Piepiora/ oprac. Red.

Czytaj również

#reklama
Pazgan drugi w kategorii (galeria)
W sobotę - 15 lipca w Mieroszowie odbył się 5. Puchar Strefy MTB Sudety 2017 na dwóch dystansach 27 i 50 km. Start nastąpił o godzinie 11:00. Oba wyścigi wygrali Czesi –Tomaś Śevcu i Petr Adamek. Drugi w kategorii wiekowej M-5 na trasie mini był Roman Pazgan (drugi z lewej) z Krzeszowa.
#SPORT
1
Żywioł zaatakował 20 lat temu (galeria)
Powódź Tysiąclecia na fotografiach naszych Czytelników.
#AKTUALNOŚCI
0
Powstanie Ekomuzeum
Wspólny projekt gminy Czarny Bór i jej partnerów: gmin Stare Bogaczowice i Szczawno-Zdrój, Fundacji Edukacji Europejskiej oraz Nadleśnictwa Wałbrzych otrzymał dotację w wysokości 1 377 000 zł.
#AKTUALNOŚCI
0
Castle Party trwa (GALERIA)
W Bolkowie trwa Castle Party. Miłośnicy ciężkiego grania zjechali do nas z całego kraju i zagranicy. Mieszkańcy Bolkowa, jak zawsze, gościnnie ich przyjęli. Impreza potrwa do jutra (niedziela 16 lipca). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama