DO GÓRY
#reklama

Spektakl z Mikołajem


     
    Udostępnij

W niedzielę, 2 grudnia o godzinie 12:30, Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na „Władysława i Annabelle – historię pewnego Misia i Lalki” w reżyserii Zuzanny Mukoid. Popołudnie to będzie wyjątkowe, bowiem po spektaklu Mikołaj wręczy dzieciom prezenty przygotowane i opisane przez opiekunów.

Z programu:
Zbliża się upragniony przez wszystkich czas Bożego Narodzenia. W sklepach trwa przedświąteczny zakupowy wir. Na dworze pada śnieg. W Wigilijny dzień święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Krampusem mają mnóstwo pracy. Muszą zdążyć na czas z dostarczeniem prezentów dla wszystkich dzieci. Jednakże przez śnieżną zawieruchę Krampus wypada z sań. Jego nieoczekiwane pojawienie się w jednym ze sklepów z zabawkami, w którym pracują do późna tajemniczy Stróż i zrzędliwa Sprzątaczka, wywoła lawinę niezwykłych zdarzeń. To tutaj między innymi rozstrzygnie się los zapomnianych zabawek: baletnicy Annabelli – delikatnej lalki z porcelany oraz Władysława, dzielnego pluszowego misia bez jednego ucha.
Prosta historia misia i lalki jest przedstawieniem uniwersalnym, które opowiada o marzeniach, tęsknocie za lepszym życiem, przyjaźni, dobru czy uszczęśliwianiu innych.

CZAS TRWANIA: 50 minut
BILETY: 25 zł
KASA BILETOWA czynna godzinę przed spektaklem, tel. 74 666 73 41 oraz we wtorek, czwartek i piątek od godz. 8:30 – 11:30.
wsp. materiały prasowe teatru

Czytaj również

#reklama
O krajobrazie w Sztygarówce
W Kawiarni Sztygarówka przy Starej Kopalni w Wałbrzychu odbędzie się spotkanie z prof. dr hab. Rafałem Eysymonttem w ramach projektu "Szklany czas - wędrówki krajobrazem".
#KULTURA
0
Wykonały plan minimum (galeria)
Wczoraj młodziczki Sudetów Kamienna Góra rywalizowały w Lubinie z UKPS II Lubin i Echem Twardogóra. Pierwszy mecz padł łupem kamiennogórzanek, które wygrały 2:0, a w drugim uległy po zaciętej walce 0:2 tej drugiej ekipie.
#SPORT
0
Z Sejmiku do Sejmu
Iwona Krawczyk będzie nową posłanką. Radna wojewódzka zdecydowała się na ostatni rok kadencji Sejmu objąć mandat poselski.
#AKTUALNOŚCI
4
Odzyskuje dawny blask
Zakurzony obraz odkrywa swoje tajemnice.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama