DO GÓRY
#reklama

Soyka w Lubawce


     
    Udostępnij

Na piątek 9 marca w lubawskim Domu Kultury zaplanowano koncert Stanisława Soyki. Bilety można kupić w DK w Lubawce.

Od 1 do 9 marca cena wejściówki to 50 zł. Szczegółowe informacje i rezerwacje pod numerem telefonu: 75/ 74-11-362 lub pod adresem e-mail: kontakt@kultura.lubawka.eu
Stanisław Soyka to nie tylko wokalista jazzowy i piosenkarz, ale również pianista i kompozytor, gitarzysta, skrzypek oraz poeta. Jest autorem m.in. takich utworów jak „Tolerancja”, „Cud niepamięci” czy „Niech całują cię moje oczy”. Na scenie muzycznej obecny od lat 70. XX wieku.
MB

Czytaj również

#reklama
Kulturalny rozkład jazdy RTI - marzec 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Muzyczna uczta
Zapowiada się, że w Kamiennej Górze odbędzie się kolejny ciekawy koncert. To efekt kooperacji Centrum Kultury z agencją koncertową Borówka Music. Tym razem przed publicznością wystąpi polski artysta – Daniel Spaleniak.
#KULTURA
0
W poszukiwaniu wiosny
To tytuł pierwszej wyprawy, na którą w ramach sezonu Poznajemy Góry 2018 zabierze piechurów PTTK Ziemi Kamiennogórskiej.
#RÓŻNE
1
Rudawy odzyskają lwa?
Zanosi się na to, że jeszcze w tym roku Rudawy Janowickie odzyskają zaginiony skarb kultury. Chodzi o posąg lwa, który od XIX wieku podziwiał ze Starościńskich Skał panoramę Karkonoszy razem z turystami.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama