DO GÓRY
#reklama

Serwetkowy konkurs


     
    Udostępnij

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza wszystkich zajmujących się szydełkowaniem, haftem, koronką, tkactwem lub innymi technikami włókienniczymi do udziału w konkursie na ręcznie wykonaną serwetkę.

Prace należy nadesłać lub dostarczyć do muzeum do 11 maja. Ze szczegółowym regulaminem można zapoznać się na stronie internetowej www.muzeumtkactwa.pl.
Red.

Czytaj również

#reklama
Witków znów poza finałem
Poznaliśmy nominowanych w konkursie Zabytek Zadbany. Niestety jury nie zakwalifikowało do finałowej listy kościoła w Witkowie.
#RÓŻNE
0
O czym marzą najmłodsi (galeria)
W czwartek 5 kwietnia odbyło się rozdanie nagród uczestnikom konkursu plastycznego „Kamienna Góra za 10 lat”. To II edycja konkursu, który organizuje Zespół Szkół Specjalnych. Do udziału szkoła zaprosiła przedszkola, szkoły oraz ośrodki z miasta. Udział wzięli również niepełnosprawni. W tym roku tematyką była wizja przyszłości.
#KULTURA
0
Jak za dawnych lat (galeria)
Kamiennogórzanie oraz mieszkańcy Sędzisławia i okolic mogli sobie przypomnieć, jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu podróżowało się po torach w naszym regionie. W sobotę zawitała u nas zabytkowa lokomotywa z muzeum w Jaworznie Śląskiej.
#RÓŻNE
1
Runęła ruina
Dziś rano w Sędzisławiu zawaliła się ściana dawnej betoniarni. Interweniowali strażacy, policja oraz inspektor nadzoru budowlanego.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama