DO GÓRY
#reklama

Przed nami Dni Kamiennej Góry


     
    Udostępnij

Od 8 do 10 czerwca trwać będą Dni Kamiennej Góry. Towarzyszyć im będzie szereg wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

8 czerwca, piątek – to tradycyjnie dzień z muzyką disco-dance. Zaczynamy o godz. 17.30 wystąpią: Babilon (covery Boney M), Players, Pudzian Band, gwiazda wieczoru – Afterparty, na zakończenie dyskoteka, którą poprowadzą wspólnie Kamiennogórski DJ’s Team i DJ VNALOGIC.
Sobota – 9 czerwca to dzień z muzyką pop i rock. Startujemy już o godz. 16.30. Wystąpią laureaci Europejskich Festiwali Coverów: Robbie Williams Band, Elvis Revival Band (covery Elvisa Presleya), a także zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Green Water Festival – Wishmasters. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie doskonale znana i popularna formacja Happysad. 
W niedzielę 10 czerwca natomiast, wielkie biesiadowanie na scenie i pod sceną - Festiwal Piosenki Przedszkolnej, Biesiada z Piosenką. Wieczorem wystąpi zespół Princes (covery Queen) oraz gwiazda wieczoru - Agnieszka Chylińska.
Jak zawsze, nad kamiennogórskim zalewem obok sceny powstanie duże miasteczko gastronomiczne oferujące szeroki asortyment pysznego jedzenia i napojów. Do tego przez cały czas funkcjonować będzie wesołe miasteczko, i inne atrakcje dla małych i dużych.
wsp. UM

Czytaj również

#reklama
Zrąb w Starej Kopalni
W Galerii Centrum Ceramiki Unikatowej w Wałbrzychu 8 czerwca o godz. 17.00 obędzie się wernisaż ogólnopolskiej wystawy rzeźb „Zrąb”.
#KULTURA
0
Od niedzieli zmiana rozkładu pociągów!
Od 10 czerwca będą obowiązywały nowe, letnie rozkłady jazdy. Dotyczą również połączeń sezonowych do Czech przez Kamienną Górę i Lubawkę, a także tych przez Mieroszów. Na szczęście godziny odjazdów praktycznie się nie zmieniają. Pewne zamieszanie w nowych rozkładach wprowadza jednak przesiadka w Sędzisławiu. Podróżni nadal będą mogli pojechać w dalszą podróż do Jeleniej Góry (Szklarskiej Poręby) czy Wałbrzycha i Wrocławia dzięki skomunikowaniu tras. Pociąg o numerze D6 będzie miał jednak dość kapryśny i zmienny rozkład.
#AKTUALNOŚCI
0
Niepodległość bez pompy
Rondo w Kamiennej Górze, które po dwóch latach nie jest już bezimienne, doczeka się tablic z nazwą. Z okazji jubileuszu 100-lecia suwerenności naszego kraju będzie to rondo Niepodległości. – Są już zamówione i zostaną zamontowane w najbliższym czasie – wyjaśnia Marcin Ryłko, rzecznik ratusza. – Mogły być zamówione dopiero po uprawomocnieniu się uchwały, czyli 14 dni od dnia ogłoszenie w dzienniku urzędowym wojewody dolnośląskiego.
#AKTUALNOŚCI
2
Zmiany dla turystów w Rudawach
Część szlaków ponownie otwarta, inne zamknięte!
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama