DO GÓRY
#reklama

O czym marzą najmłodsi (galeria)


     
    Udostępnij

W czwartek 5 kwietnia odbyło się rozdanie nagród uczestnikom konkursu plastycznego „Kamienna Góra za 10 lat”. To II edycja konkursu, który organizuje Zespół Szkół Specjalnych. Do udziału szkoła zaprosiła przedszkola, szkoły oraz ośrodki z miasta. Udział wzięli również niepełnosprawni. W tym roku tematyką była wizja przyszłości.

Finał konkursu połączony z wystawą prac oraz rozdaniem nagród odbył się na dziedzińcu Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Przybyli uczestnicy z opiekunami, a także przedstawiciele ZSS i burmistrz Krzysztof Świątek. Nagrody za swoje prace otrzymali autorzy rysunków z 5 kategorii wiekowych. Wśród przedszkolaków nagrodzone zostały rysunki: Małgorzaty Karpowicz, Kamili Dudzik oraz Konstancji Adamczyk. W kategorii klas I-III szkół podstawowych wygrali: Kacper Matusik oraz Patryk Gurgul i Nadia Czarnecka. W gronie uczniów starszych (IV-VII klasy szkoły podstawowej) wygrali: Eliza Maciejewska, Katarzyna Szewczyk i Dawid Witwer. Nagrody otrzymali też gimnazjaliści: Nikola Szcząchór, Wiktoria Czuba oraz Maria Knopik. Ponadto w kategorii domów pomocy społecznej oraz innych ośrodków najlepsze miejsc zajęli: Tomasz Pompa, Łukasz Gąsina i Ewelina Narwid.
Red.

Czytaj również

#reklama
Jak za dawnych lat (galeria)
Kamiennogórzanie oraz mieszkańcy Sędzisławia i okolic mogli sobie przypomnieć, jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu podróżowało się po torach w naszym regionie. W sobotę zawitała u nas zabytkowa lokomotywa z muzeum w Jaworznie Śląskiej.
#RÓŻNE
1
Runęła ruina
Dziś rano w Sędzisławiu zawaliła się ściana dawnej betoniarni. Interweniowali strażacy, policja oraz inspektor nadzoru budowlanego.
#AKTUALNOŚCI
0
Ładunek w szkole!
14-latek z podkamiennogórskiej wsi chciał postraszyć kolegów – do akcji wkroczyli antyterroryści.
#AKTUALNOŚCI
0
Dom dla najnajów
W Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu nowość! Spektakl skierowany do najnajowej publiczności w reżyserii Seweryna Mrożkiewicza. Prapremiera 14 kwietnia o 17:00 na Małej Scenie.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama