DO GÓRY

Nocne Arado


     
    Udostępnij

Już za tydzień kolejna niezwykła przygoda z podziemna trasą turystyczną w Kamiennej Górze.

Kompleks Arado zaprasza na nocne, tematyczne zwiedzanie. Tym razem wątkiem przewodnim będzie post-apokaliptyczna wizja świata. Wszyscy fani filmów takich jak „Mad Max”, „The Book of Eli” odnajdą się w trakcie imprezy perfekcyjnie. Jak zwykle nie zabraknie broni oraz aktorów z odpowiednią charakteryzacją.
Impreza rozpoczyna się 17 marca o godzinie 19.00. Wejścia zaplanowane są co godzinę do 23.00. By wziąć udział w imprezie, wymagana jest rezerwacja biletu. Osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w nocnym zwiedzaniu bez opieki rodziców muszą wypełnić odpowiednie oświadczenie do odbioru przy kasie Arado.
Rezerwacje pod numerem 512 561 292. Liczba miejsc ograniczona.
Red.

Czytaj również

#reklama
Uwaga – zmiany w centrum!
W związku z wizytą prezydenta w Kamiennej Górze zgodnie z wytycznymi Służby Ochrony Państwa oraz starostwa powiatowego od niedzieli 11 marca od godz. 18.00 do poniedziałku 12 marca do godz. 20.00 zmianie ulegnie organizacja ruchu w ścisłym centrum miasta.
#RÓŻNE
0
Wielu chętnych
Aż siedem firm chce realizować pierwszą część inwestycji „Łączy nas Bóbr”. Dzięki niej zagospodarowane zostaną brzegi zbiornika Bukówka!
#RÓŻNE
0
Niedziele bez handlu
Najbliższa niedziela (11 marca) będzie pierwszą, którą obejmie zakaz handlu, uchwalony przez Sejm. Zakupów nie zrobimy tego dnia w marketach, bo będą one zamknięte. Wiele sieci zdecydowało się jednak wydłużyć godziny pracy sklepów w inne dni tygodnia.
#RÓŻNE
1
Znikają hale
Zostanie kolejna dziura, czy będzie zakład pracy?
#AKTUALNOŚCI
6

Komentarze

Kamikaze
2018-03-12 12:34
Przecież tam nie ma nic ciekawego

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama