DO GÓRY
#reklama

Noc Bibliotek


     
    Udostępnij

W Kamiennej Górze, Krzeszowie, Pisarzowicach i Gorzeszowie odbędą się wydarzenie związane z ogólnopolską akcją.

W ramach Dni Kamiennej Góry (o których obszerniej piszemy w osobnym artykule na rti24.pl) odbędzie się Noc Bibliotek. To ogólnopolska inicjatywa. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na kilka wydarzeń. W piątek 8 czerwca w Muzeum Tkactwa o godz. 10.45 odbędzie się spotkanie autorskie pod tytułem „Książka na walizkach” z pisarką Dorotą Combrzyńską-Rogalą. Z kolei w sobotę książnica miejska zaprasza na plac przed biblioteką (podwórze dawnej straży) na czytelniczy piknik z atrakcjami. Początek o godz. 18.00. Wydarzenie odbywa się pod hasłem „RzeczpospoCzyta”.
Na Noc Bibliotek zaprasza też Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Górze. 9 czerwca o godz. 18.00 w Krzeszowie będą „Klasztorne opowieści”. 9 czerwca o godz. 18.00 w Pisarzowicach „Komiksowa noc” i tego samego wieczora w Gorzeszowie od 19.00 „Cztery żywioły”.

Czytaj również

#reklama
Finał serwetek
W Muzeum Tkactwa w piątek 8 czerwca o godz. 15.00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w dorocznym konkursie na najpiękniejszą serwetkę.
#KULTURA
0
Marszałek na ratuszu
Ścianę fasady kamiennogórskiego ratusza ozdobiła podobizna Józefa Piłsudskiego i symbol jego Legionów.
#RÓŻNE
0
Lekkoatletyczne zmagania w Kamiennej Górze (galeria)
Kilkuset zawodników z Dolnego Śląska rywalizowało na kamiennogórskim stadionie. Po raz kolejny w mieście odbył się Dolnośląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych.
#RÓŻNE
0
Parada na rozpoczęcie
Organizatorzy Dni Kamiennej Góry zapraszają wszystkich mieszkańców miasta, a także reprezentacje kamiennogórskich firm, instytucji, szkół, przedszkoli, klubów sportowych, stowarzyszeń do wzięcia udziału w uroczystej Paradzie Mieszkańców Kamiennej Góry. Zakończy się ona przekazaniem kluczy do miasta. – W ten sposób zainaugurujemy tegoroczne Dni Kamiennej Góry – mówi Marcin Ryłko, rzecznik ratusza.
#AKTUALNOŚCI
5

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama