DO GÓRY
#reklama

Niezależne granie


     
    Udostępnij

W środę 19 kwietnia w kamiennogórskim Centrum Kultury zabrzmią melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk.

Wystąpią: Henry No Hurry (jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego) oraz Rosalie Chatwin, songwriterka i gitarzystka, autorka płyty „Diary”. Początek o godz. 19.00. Bilety kosztują 10 zł.
Red.

Czytaj również

#reklama
Kiedy otworzą?
W styczniu młodych kamiennogórzan zachwyciła informacja o planach otwarcia zamiejscowego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.
#AKTUALNOŚCI
0
Burmistrz ze Stanów (#HistoriazRTI)
Znani Związani z Ziemią Kamiennogórską - Ben Raue.
#RÓŻNE
0
Fortuna na DPS-y
Tylko w poprzednim roku miasto wydało blisko 1 mln zł na utrzymanie osób starszych w domach pomocy społecznej. – Liczba seniorów, których umieszczamy w tych domach, systematycznie rośnie – mówi Beata Wrzesińska (na zdjęciu), dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamiennej Górze. – Być może warto zastanowić się nad utworzeniem takiego DPS w naszym mieście.
#AKTUALNOŚCI
2
Krowy na gigancie
Trwają poszukiwania krów z jednego z gospodarstw w Gorzeszowie. Na początku kwietnia 12 sztuk pasących się na łące najprawdopodobniej spłoszył wilk. Krowy uciekły i do rolników nie chcą wrócić. Na widok ludzi płoszą się i uciekają w las. Jedna z jałówek wybrała inny kierunek. W niedzielę zapuściła się... do centrum Kamiennej Góry.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama