DO GÓRY
#reklama

Nagrody za serwetki (galeria)


     
    Udostępnij

W Muzeum Tkactwa w piątek 8 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą serwetkę.

W X edycji konkursu wzięło udział niemal 80 rękodzielniczek i rękodzielników z całej Polski. Uczestnicy nadesłali łącznie ponad 150 prac na bardzo wysokim poziomie. Były to dzieła wykonane rozmaitymi technikami. Muzeum, które jest organizatorem konkursu, nagrodziło i wyróżniło autorów wybranych serwet. Wśród laureatów znaleźli się też mieszkańcy naszego regionu. Dodatkowo nagrody przyznali również burmistrz Kamiennej Góry, dyrektor muzeum oraz pracownicy muzeum. Prace nadesłane na konkurs zostały wystawione na ekspozycji w sali punktu IT w muzeum.
Red.

Czytaj również

#reklama
Rok WORD-u
Przed rokiem, 1 czerwca, władze miasta i województwa oraz dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego otwierali oficjalnie oddział też ważnej placówki w Kamiennej Górze. Szybko okazało się, że była to odpowiedź na realne zapotrzebowanie. Instytucja po kilku tygodniach zaczęła procować na pełen etat. Przez rok do ponad 1600 egzaminów podeszło blisko 700 osób!
#AKTUALNOŚCI
1
Kulturalny rozkład jazdy RTI – czerwiec 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Bez prądu (11-13 czerwca)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Wizyta polityka
Biuro poselskie Marzeny Machałek zaprasza na spotkanie z członkiem komisji śledczej ds. Amber Gold - Jarosławem Krajewskim.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama