DO GÓRY
#reklama

Muzyka i zwiedzanie


     
    Udostępnij

Czas świąt to nie tylko okazja ucztowania i rodzinnych spotkań. Wiele osób chętnie korzysta z oferty turystycznej i kulturalnej. Naszym czytelnikom proponujemy dwie ciekawe propozycje z regionu.

Dolina Pałaców i Ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej zaprasza na cykl koncertów w ramach festiwalu Concerti Pasquali. Od 14 do 17 kwietnia na melomanów czeka uczta dźwięków. Część koncertów jest biletowana, są jednak takie, na które wstęp jest wolny. Szczegóły:
»Festiwal w pałacach
Z kolei klasztor w czeskim Broumovie zaprasza na tematyczne zwiedzanie barokowego kompleksu. Od piątku do niedzieli turystów czeka mnóstwo atrakcji: zwiedzania z Lotrandem, synem rozbójnika, nocne zwiedzanie, poszukiwania zaginionych kurczątek i warsztaty wielkanocne oraz „Zwiedzanie klasztoru od podziemi po strych”. Szczegóły na http://www.klasterbroumov.cz.
RG

Czytaj również

#reklama
Misterium Męki
Krzeszowskie opactwo zaprasza na obchody Triduum Paschalnego. W piątek (14 kwietnia) odbędzie się inscenizacja Drogi Krzyżowej. Uczestnicy przejdą trasą Kalwarii.
#AKTUALNOŚCI
0
Kolorowa Wielkanoc (galeria)
W sobotę w Kamiennej Górze było bardzo barwnie i świątecznie! Wszystko za sprawą imprezy zorganizowanej przez Centrum Kultury. Wesołe miasteczko, wielkanocne stoły, kiermasz i zabawy dla najmłodszych.
#AKTUALNOŚCI
0
W połowie stawki (galeria)
Wczoraj (8 kwietnia) cztery uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze (na zdjęciu) wzięły udział w II turnieju eliminacyjnym Kinder Plus Sport trójek w Miliczu. Podopieczne Piotra Lembowicza ostatecznie walczyły o miejsca 13-18 w stawce 29 ekip.
#SPORT
0
Derby na remis (galeria)
Dzisiaj na boisku przy ul. Sportowej w Kamiennej Górze został rozegrany mecz jeleniogórskiej klasy A – pomiędzy rezerwami miejscowej Olimpii i Victorią Czadrów. Spotkanie poziomem gry nie rzuciło na kolana, a oba zespoły podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie.
#SPORT
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama