DO GÓRY
#reklama

Muzyczne talenty (galeria)


     
    Udostępnij

W sobotę w kamiennogórskim Centrum Kultury odbył się przegląd Społecznych Ognisk Muzycznych. Zaprezentowali się młodzi muzycy, którzy ćwiczą m.in. w Kamiennej Górze.

39 Przegląd Pracy Uczniów Społecznych Ognisk Muzycznych „Nie ma życia bez muzyki” odbył się 22 kwietnia. Zagrali uczniowie ognisk muzycznych związanych z Jeleniogórskim Towarzystwem Muzycznym. Zabrzmiały utwory od klasyki po muzykę rozrywkową. Wykonawcy wystąpili z najróżniejszymi instrumentami: skrzypcami, gitarami, pianinem, keyboardem.
RG

Czytaj również

#reklama
Hit dla gospodarzy (galeria)
W niedzielę w pojedynku jeleniogórskiej klasy B spotkały się dwie czołowe zespoły – Kwarc i Amfibolit Leszczyniec. Miejscowi wykorzystali błędy bramkarza gości i wygrali 4:2 (1:0).
#SPORT
7
Udany turniej (galeria)
Wczoraj przez cały dzień w sali gimnastycznej ZSZiO w Kamiennej Górze odbyła się Dolnośląska Liga Karate Shinkyokushin. W imprezie udział wzięło prawie 240 zawodników od lat 6 do 18 z 14 klubów z Polski i Czech.
#SPORT
0
Nagrywają płytę
Zespół Liminis, czyli harcerki z Hufca ZHP Kamienna Góra, podjął kolejny ambitny projekt. Rozmiłowane w piosence turystycznej i poezji śpiewanej instruktorki postanowiły nagrać krążek ze swoimi piosenkami. Wsparcia szukają za pośrednictwem platformy crowdfundingowej. Jeszcze przez dwa miesiące można zasilić ich konto przelewem.
#AKTUALNOŚCI
0
Nocne Arado
Podziemna trasa turystyczna w Kamiennej Górze zaprasza na niezwykłą przygodę z historią. W Arado odbędzie się nocny spektakl „Faszystowska mać!”
#KULTURA
0

Komentarze

Publiczność
2017-04-28 20:29
Serdeczne gratulacje dla WSZYSTKICH Uczestników
i Laureatów, których było kilkunastu (a nie jak można przeczytać w tygodniku z dnia 27.04.2017 r. - czterech). Jury żadnych miejsc nie przyznało, tylko kilka równoznacznych wyróżnień + nagrody specjalne dla najmłodszych uczestników.
Wszyscy Laureaci otrzymali dyplomy i jednakowe nagrody książkowe. Było nawet wspólne zdjęcie pamiątkowe.

Pozdrawiam Pana Redakora
Znajoma
2017-04-25 09:05
Brawo Wiktoria Leśniak:)

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama