DO GÓRY

Muzyczna uczta


     
    Udostępnij

Zapowiada się, że w Kamiennej Górze odbędzie się kolejny ciekawy koncert. To efekt kooperacji Centrum Kultury z agencją koncertową Borówka Music. Tym razem przed publicznością wystąpi polski artysta – Daniel Spaleniak.

Młody muzyk, choć nasz, to popularnością cieszy się też za Oceanem. Spaleniak to 25-letni artysta pochodzący z Kalisza.
– Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku – mówi Marek Dańczak, dyrektor CK.
Jego piosenkę „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu „Elementary”, a „Why” w popularnej produkcji „The Path”.
Spaleniak zagrał na takich festiwalach jak Opener, Halfway czy Soundrive. W sierpniu 2016 nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.
Tym bardziej warto będzie wysłuchać 9 marca, co ma do przekazania. Koncert odbędzie się w Sali Witrażowej ratusza. Początek o godz. 19.00. Bilet kosztuje jedyne 10 zł! Do zakupu przed koncertem.
RG

Czytaj również

#reklama
Kulturalny rozkład jazdy RTI - marzec 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
W poszukiwaniu wiosny
To tytuł pierwszej wyprawy, na którą w ramach sezonu Poznajemy Góry 2018 zabierze piechurów PTTK Ziemi Kamiennogórskiej.
#RÓŻNE
1
Rudawy odzyskają lwa?
Zanosi się na to, że jeszcze w tym roku Rudawy Janowickie odzyskają zaginiony skarb kultury. Chodzi o posąg lwa, który od XIX wieku podziwiał ze Starościńskich Skał panoramę Karkonoszy razem z turystami.
#RÓŻNE
0
Repertuar teatralny - marzec 2018 r.
Bieżące repertuary scen w regionie.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama