DO GÓRY

Muzyczna uczta (galeria)


     
    Udostępnij

Wczoraj na dziedzińcu kamiennogórskiego Muzeum Tkactwa odbył się koncert Castle Dreams. Zespół pochodzi ze stolicy Dolnego Śląska. Dwójka muzyków – Katarzyna Lipert i Grzegorz Buczkowski (na zdjęciu) dali prawdziwy - ponad godzinny show.

Gitarzysta Grzegorz Buczkowski oraz skrzypaczka Katarzyna Lipert to wulkany energii. Grupa zagrała bardzo dobry koncert dla grupki około 40 fanów, na który złożyły się autorskie kompozycje Castle Dreams jak również covery znanych zespołów rockowych (Deep Purple, Pink Floyd) czy przeróbka rockowa - Jeziora Łabędziego. Doskonale na dziedzińcu było słychać ostre brzmienie gitary połączone z elektrycznymi skrzypcami.
W dorobku duetu, który w tym roku odchodzi jubileusz 10 lat wspólnego grania na scenach w Polsce i za granicę są dwie płyty : „Rose Of The Island” i „Tower”.
Koncert zorganizowało kamiennogórskie Centrum Kultury.


Red

Czytaj również

#reklama
Ptaki zatrzymały remont
Rozpoczęte niedawno prace remontowe w lubawskim ratuszu prawdopodobnie zakończą się później, niż przewiduje umowa. Powodem są ptaki, które mają gniazda na poddaszu.
#RÓŻNE
0
Kino Zdrowie w Sokołowsku (lipiec – wrzesień)
Kino w Sokołowsku zaprasza dorosłych i najmłodszych.
#KULTURA
0
Bez prądu (2-4 lipca)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Tropem Iwana
Muzeum Tkactwa przygotowało nowe ciekawe wydawnictwo. To katalog wystawy dzieł kamiennogórskiego malarza Friedricha Iwana. To pierwszy tak obszerny i kompleksowy przegląd twórczości cenionego pejzażysty. Książka zawiera kompletną ilustrowaną biografię oraz wykaz prac malarza wraz z ich opisem. Lektura tego kompendium jest pasjonującą podróżą w czasie i przestrzeni.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama