DO GÓRY
#reklama

Mały Jubileusz (galeria)


     
    Udostępnij

W piątek, 30 listopada odbyły się w auli SP nr 1 w Kamiennej Górze – V Jesienne Prezentacje. Pomysłodawcą imprezy jest wicedyrektor szkoły Dorota Jahołkowska. Na scenie zaprezentowali się wokaliści, recytatorzy, tancerze ze szkoły oraz absolwenci.

Wszystkich zgromadzonych w doskonały nastrój wprowadził szkolny chór (na zdjęciu) pod kierunkiem Anna Kosturek. Następnie wystąpiły dwie pierwszoklasistki – Lena Sosnowska i Aleksandra Michałczak. Po nich kapitalny występ na klarnecie zaprezentował się uczeń VI klasy – Aron Jaszek, któremu akompaniowała Anna Kosturek. Chwilę potem wystąpił jego młodszy brat – Natan. Główną atrakcją imprezy był występ kamiennogórskiego zespołu The Light Street. Również zgromadzoną publiczność porwali - w duecie Żaklina Runge i Piotr Walas oraz Hania Mierzwa, Wiktoria Węglowska oraz rodzeństwo Julia i Jakub Waśko. Na można zapomnieć także o występach dwóch nauczycielek z „jedynki” – Anety Szewczyk i Karoliny Ryter-Kmak. Osobny spektakl zaprezentowali uczniowie klasy 8 f pod kierunkiem Bożeny Nowak-Mierzwy.
Doskonale z roli konferansjera wywiązał się Krzysztof Pietrukiewicz. Scenografią zajęła się Monika Czyż. Dla wszystkich była zorganizowana kawiarenka z domowej roboty wypiekami.
Red

Czytaj również

#reklama
Pierwszy łup (galeria)
Dzisiaj w sali gimnastycznej ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się ostatni turniej eliminacyjny młodzików - 2 rundy. Miejscowe Sudety (na zdjęciu) najpierw po zaciętym boju przegrali po zaciętej walce 0:2 z „Dwójką” Milicz i pokonali 2:1 „Olavię” Oława. To pierwszy wygrany mecz w lidze. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Damian Pietrzykowski.
#SPORT
0
Sołectwo bez funduszy
Sołtys zaniedbał sprawę budżetu.
#AKTUALNOŚCI
1
Jarmarków i kiermaszów moc
W ten magiczny przedświąteczny czas.
#KULTURA
0
Nieświęty malarz świętych
O czeskim Rubensie, który zostawił w Krzeszowie ostatnie wielkie dzieło.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama