DO GÓRY
#reklama

Łomnickie Święto Lnu (galeria)


     
    Udostępnij

Pałac w Łomnicy pod Jelenią Górą zaprosił na Łomnickie Święto Lnu.

Impreza odbyła się w weekend 9-10 czerwca na terenie folwarku. W programie były kiermasz lnu i produktów ekologicznych, prezentacja mody lniarskiej, pokazy i warsztaty oraz muzyka na żywo.
Red.

Czytaj również

#reklama
Niepowtarzalny koncert
W sobotę pół tysiąca osób wysłuchało niezwykłego koncertu. W barokowych wnętrzach krzeszowskiej bazyliki, zabytku z listy Pomników Historii, wystąpił zespół Śląsk. Koncert artystów odbył się w ramach kontynuacji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
#AKTUALNOŚCI
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
W jeleniogórskiej klasie B, grupie I już wszystko było wiadome 2 tygodnie temu. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczyli zawodnicy Pub Gola Jelenia Góra.
#SPORT
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A
Dzisiaj czeka piłkarzy i kibiców ostatnia kolejka spotkań w jeleniogórskiej klasie A. Z naszych drużyn na własnych boiskach zagrają zawodnicy w Chełmsku Śląskim i Łomnicy. Wyjazdy czekają natomiast – Czarnych Przedwojów, Kwarc Pisarzowice i Amfibolit Leszczyniec.
#SPORT
1
Rok WORD-u
Przed rokiem, 1 czerwca, władze miasta i województwa oraz dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego otwierali oficjalnie oddział też ważnej placówki w Kamiennej Górze. Szybko okazało się, że była to odpowiedź na realne zapotrzebowanie. Instytucja po kilku tygodniach zaczęła procować na pełen etat. Przez rok do ponad 1600 egzaminów podeszło blisko 700 osób!
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama