DO GÓRY
#reklama

Koncertowy weekend


     
    Udostępnij

Ciekawie zapowiada się koniec tygodnia w Kamiennej Górze. Aż dwa koncerty przygotowało Centrum Kultury.

5 października w Sali Witrażowej ratusza wystąpi Piotr Krępeć. Jest on zaliczany do grona gitarzystów akustycznych fingerstyle. Aktualnie jest w trasie koncertowej promującej jego album „Movement in Silence”. To zbiór miniatur zagranych na akustycznej gitarze barytonowej nastrojonej w stroju pitagorejskim. Początek recitalu o godz. 19.00. Bilet kosztuje 10 zł.
Z kolei niedzielny wieczór umili kamiennogórzanom Helaine Vis. Piosenkarka i songwriterka jest Polką, która występuje pod artystycznym pseudonimem. Tworzy i śpiewa jednak w języku angielskim. Na swoim kanale na YouTube mieszkanka Krakowa publikuje twórczość własną oraz covery, które wykonuje z akustycznym towarzyszeniem gitary. Występuje w całej Polsce. Aktualnie jest w trasie koncertowej organizowanej przez znaną kamiennogórzanom agencję Borówka Music. Muzyki Helaine będzie można posłuchać 7 października o godz. 19.00 również w ratuszu. Bilety po 10 zł.
Red.

Czytaj również

#reklama
Weekend z antykami i rękodziełem
Ostatni weekend września minął pod znakiem jarmarków i giełd, na które czekają miłośnicy bibelotów, cymeliów i kolekcjonerzy. Imprezy obyły się na rynkach Kamiennej Góry i Jeleniej Góry.
#RÓŻNE
0
Minimalne zwycięstwo (galeria)
Wyjątkowo w Kamiennej Górze - Skalnik Czarny Bór podejmował sąsiada z tabeli – Potok Karpniki. Podopieczni Józefa Borconia wygrali 2:1 (1:1), inkasując komplet trzech „oczek”.
#SPORT
0
Niedziela bez uprawnień
Policjanci z powiatu kamiennogórskiego zatrzymali 30 września dwóch mężczyzn, którzy prowadzili pojazdy pomimo braku uprawień. Teraz grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz sądowy zakaz kierowania.
#AKTUALNOŚCI
1
Giganci muzyki w Witoldzie (galeria)
W miniony piątek, 28 września, kamiennogórska artystka, Bernadeta Nowak, zaprezentowała kolekcję swoich obrazów w galerii CK Witold w Gorcach. Wspólnym mianownikiem ekspozycji jest fascynacja muzyczna malarki.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama