DO GÓRY
#reklama

Koncert w kinie


     
    Udostępnij

Kino za Rogiem w Krzeszowie zaprasza na duet gitarowy.

W czwartek 22 czerwca w krzeszowskim kinie zagra duet gitarowy Bardziej. Początek o godz. 18.30.
Artyści: Grzegorz Dąbrowski i Paweł Korkuś - lubiący gitary, dźwiękiem wprowadzą w dobry nastrój, a piękną poetyką słowa, rozbawią i wzruszą. Własne teksty i własna muzyka. Grają we dwójkę, bo - jak mówią - co dwóch, to nie jeden.
Bilet kosztuje 10 zł.
Wsp. CBK

Czytaj również

#reklama
Poniżej średniej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu podała wstępne wyniki egzaminu gimnazjalnego. Uczniowie szkół z powiatu kamiennogórskiego w niemal wszystkich sprawdzianach wypadli niestety poniżej średniej wojewódzkiej. Jedynie język niemiecki przyniósł bardzo dobry, zauważalny na mapie Dolnego Śląska rezultat.
#AKTUALNOŚCI
0
Wyrównany derbowy mecz (galeria)
W Boże Ciało trybuny boiska przy ul. Sportowej w Kamiennej Górze pękały w szwach. Dawno nie było tylu kibiców na pojedynku derbowym. Mecz był pomiędzy rezerwami Olimpii a Czarnymi Przedwojów był wyrównany. Skuteczniejsi w końcówce byli gospodarze, którzy triumfowali 2:1.
#SPORT
0
Zmiany w parafii
Biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski zatwierdził tegoroczny dekret o zmianach duchowieństwa w parafiach diecezji.
#RÓŻNE
1
ZUS radzi: potrzebujesz opiekunki do dziecka? zatrudnij nianię
Jeśli masz małe dziecko i potrzebujesz opiekunki, możesz ją zatrudnić bez zakładania własnej firmy. Wystarczy skorzystać z możliwości, jaką daje podpisanie z nianią umowy aktywizacyjnej. W tym przypadku zatrudniającym może być osoba fizyczna, a więc rodzic. Umowy aktywizacyjne znane są na rynku od 2011 roku. Dzięki nim zatrudniający, czyli rodzic nie musi płacić składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne za nianie, gdyż te są finansowane z budżetu państwa. To jest przyczyna popularności tego sposobu zatrudniania niani. Nie zawsze i nie z każdym jednak taką umowę można podpisać.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama