DO GÓRY
#reklama

Karkonosze w akwareli


     
    Udostępnij

Gościniec na Starówce w Kowarach zaprasza na wystawę prac autorstwa Krystyny Matusiak.

Wernisaż wystawy „Karkonosze w akwareli” odbędzie się w piątek 15 września w Gościńcu na Starówce. Początek o godz. 17.00. Wystawa będzie czynna do końca października br.
PG

Czytaj również

#reklama
Festiwal Tkacki w galeriach w regionie
Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza na wystawę w ramach XLIV Międzynarodowego Sympozjum „Warsztat Twórczy – Kowary 2017 ”. Wydarzenia Festiwalu Sztuki Włókna zawitają też w najbliższy weekend w Kowarach oraz w kamiennogórskim Lotosie.
#KULTURA
0
Wpadka Janosika
Policjanci z kamiennogórskiej komendy zatrzymali 6 września 39-letniego mężczyznę. Jak ustalili, dopuszczał się on notorycznych kradzieży sklepowych w mieście.
#AKTUALNOŚCI
1
Rywalizowali wokół skoczni (galeria)
W ostatnią niedzielę (10 września) odbyła się w Lubawce 23. edycja Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim przy skoczni narciarskiej „Krucza Skała”. Swoje umiejętności mogły sprawdzić dzieci, zawodnicy bez i z licencją oraz seniorzy i mastersi.
#SPORT
0
Wygrali faworyci (galeria)
W ostatnią sobotę na kortach w Lubawce odbył się kolejny turniej deblowy tenisa ziemnego o puchar im. Stanisława Wałendzisa. Imprezę po raz czwarty wygrali mieszkańcy Lubawki - Rafał i Mateusz Kuniejowie - zawodnicy miejscowego Lubawskiego Towarzystwa Tenisowego.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama