DO GÓRY

Karkonosze na dawnych rycinach w Krzeszowie


     
    Udostępnij

Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra zaprasza na wystawę i spotkanie z jej autorem.

W poniedziałek 6 listopada w krzeszowskim domu kultury odbędzie się ciekawe wydarzenie. Będzie można obejrzeć ekspozycję kolekcji Petra Bergmanna. To historia Karkonoszy (i nie tylko) opowiedziana na rycinach, litografiach, mapach i pocztówkach. Odbędzie się też spotkanie z autorem wystawy. Początek o godz. 17.00.
Wsp.

Czytaj również

#reklama
Za biedni, by coś zrobić
Włos się na głowie jeży, kiedy analizuje się, co w ostatnich latach w sprawie rujnującego się zamku w Kamiennej Górze zrobił ratusz i wrocławska fundacja. Organizacja, która miała w ciągu kilku lat odbudować zamek, nie stosuje się od miesięcy do nakazów konserwatora zabytków. Nawet groźba wysokich mandatów nie pomogła. – Niewykonanie naszych nakazów fundacja usprawiedliwia brakiem funduszy – wyjaśnia Katarzyna Chojnacka, inspektor w jeleniogórskiej delegaturze WUOZ.
#AKTUALNOŚCI
4
Bez prądu (4 listopada)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A (aktualizacja)
W dwa weekendowe dni na boiskach jeleniogórskiej klasy A, grupy I rywalizować będzie 12 zespołów. Przymusową pauzę mają zawodnicy Czarnych Strzyżowiec. Z naszych drużyn na własnym boisku zagrają drużyny Czarnych Przedwojów i Włókniarza Chełmsko Śląskie. Pojedynki wyjazdowe czekają: Victorię Czadrów, Amfibolit Leszczyniec i Kwarc Pisarzowice.
#SPORT
0
Na pierniki do pałacu
Pałac Łomnica zaprasza na kolejną edycję Święta Pierników.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama