DO GÓRY
#reklama

Jubileuszowy przegląd


     
    Udostępnij

Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie zaprasza miłośników teatru na jubileuszowy XX Przegląd Teatrów Amatorskich. Impreza odbędzie się na scenie Domu Kultury w Lubawce.

W piątek 6 października w Lubawce w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z twórczością amatorskich grup teatralnych, w których grają m.in. osoby niepełnoprawne. Zaprezentują się: Tacy Sami z Powiatowego Ośrodka Wsparcia - Środowiskowego Domu Samopomocy z Kamiennej Góry, grupa teatralna ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Turku, grupa teatralna z Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze, grupa teatralna z Domu Pomocy Społecznej z Podzamka, Teraz My z Domu Pomocy Społecznej w Międzyrzeczu, Theatergrüppe z Korbach, Niepokorni z Domu Pomocy Społecznej w Jaskulinie, Gratis z Opolna-Zdroju, Nasz Teatr z Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie. Po zakończeniu przeglądu wystąpi też zespół taneczny Dance Live oraz grupa muzyczna. Początek o godz. 10.00. Wstęp wolny.
Red.

Czytaj również

#reklama
Król Jazzu w Lotosie
Stowarzyszenie Ars Longa (v.b.) zaprasza do kawiarni galerii Lotos w Kamiennej Górze na kolejny koncert jazzowy. Tym razem piątkowe spotkanie z muzyką wypełni twórczość amerykańskiego pianisty i kompozytora, Georga Gershwina.
#KULTURA
0
Noblowska klątwa?
Wczoraj pisaliśmy o pechowym kamiennogórskim naukowcu, który został pominięty jako jedyny członek 3-osobowego zespołu badawczego w nominacji do nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Okazuje się, że nie jest to odosobniony przykład w rodzinie wywodzącej się z kupców i fabrykantów związanych z Kamienną Górą. Także kuzyn Viktora Hamburgera, choć pięciokrotnie (!) zgłaszany, nie dostał zaszczytnej nagrody.
#RÓŻNE
0
Twardy Granit (galeria)
W niedzielę w Lubawce w spotkaniu wałbrzyskiej klasy O miejscowy Orzeł gościł zespół granitu Roztoka. Wszyscy kibice z przygranicznej miejscowości liczyli na komplet punktów. Niestety goście wygrali 3:1 (2:1).
#SPORT
0
Wawrzyniak i Błaszczyk (galeria)
Zespół Kwarcu Pisarzowice wystąpił bez odsuniętego na dwa spotkania napastnika Kamila Dudy i to było widać w grze miejscowych. Goście z Mysłakowic w drugiej odsłonie wypunktowali miejscowych niczym rasowy bokser, zdobywając trzy gole. Ich autorami byli Błaszczyk i 2-krotnie Wawrzyniak.
#SPORT
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama