DO GÓRY

Jaś i zagubiona skarpetka!


     
    Udostępnij

W najbliższą niedzielę 12 listopada na scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy spektakl w reżyserii Jacka Timingeriu pt. „Władca skarpetek”. Start, jak zawsze o 12:30. Na spektakl zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3+.

„Władca skarpetek” opowiada o niezwykłych przygodach małego Jasia, który w poszukiwaniu zagubionej skarpetki wyrusza nocą w magiczną podróż po swoim domu. Wyprawa ta okazuje się intrygującą przygodą pełną dźwięków, rytmów, muzyki i innych zmysłowych doznań, które towarzyszą bohaterowi oraz widzom przez cały spektakl. Żeby dowiedzieć się, gdzie podziała się jego zguba, Jaś wkracza w świat ożywionych książek, słoików, zabawek, naczyń i innych przedmiotów. Przy okazji tej wyjątkowej podróży uczy się między innymi szacunku dla otaczających go rzeczy oraz konieczności utrzymywani porządku w domu.

BILETY:
normalny – 18 zł,
ulgowy – 16 zł
REZERWACJA MIEJSC w Biurze Organizacji Widowni od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00 – 15:00, tel.: 74 666 73 40.
Wsp.

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Nowy dyrektor MGOK
Wczoraj (środa 8 listopada) burmistrz Lubawki Ewa Kocemba zatwierdziła konkurs na stanowisko dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce.
#AKTUALNOŚCI
2
Śmierć w cieniu biurokracji
– Tyle czasu człowiek leżał przykryty kocem jak pies – mówi ze łzami wdowa po mieszkańcu Chełmska Śląskiego. – Pogotowie stwierdziło zgon, a zakład pogrzebowy nie chciał zabrać zwłok, dopóki nie postaramy się o akt zgonu. Mąż leżał na podwórku w błocie. Zostawiony sam sobie. Ta historia wstrząsnęła mieszkańcami wsi. Wszyscy zachodzą w głowę, jak mogło do niej dojść.
#AKTUALNOŚCI
6
Nowy nr RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama