DO GÓRY
#reklama

Finał serwetek


     
    Udostępnij

W Muzeum Tkactwa w piątek 8 czerwca o godz. 15.00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w dorocznym konkursie na najpiękniejszą serwetkę.

Prace muzeum przyjmowało w maju. Zostały one ocenione przez komisję konkursową. Łączenie zgłosiło się około 80 uczestników z całej Polski. Nadesłali oni ponad 150 prac wykonanych w różnorodnych technikach. Pochodzą ze wschodniej części kraju, z Kujaw, Wielkopolski, Małopolski i oczywiście Dolnego Śląska. Nie zabrakło prac z dużych ośrodków koronkarskich. Na pewno warto to zobaczyć na własne oczy.
Red. foto ilustracyjne (archiwum RTI)

Czytaj również

#reklama
Marszałek na ratuszu
Ścianę fasady kamiennogórskiego ratusza ozdobiła podobizna Józefa Piłsudskiego i symbol jego Legionów.
#RÓŻNE
0
Lekkoatletyczne zmagania w Kamiennej Górze (galeria)
Kilkuset zawodników z Dolnego Śląska rywalizowało na kamiennogórskim stadionie. Po raz kolejny w mieście odbył się Dolnośląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych.
#RÓŻNE
0
Parada na rozpoczęcie
Organizatorzy Dni Kamiennej Góry zapraszają wszystkich mieszkańców miasta, a także reprezentacje kamiennogórskich firm, instytucji, szkół, przedszkoli, klubów sportowych, stowarzyszeń do wzięcia udziału w uroczystej Paradzie Mieszkańców Kamiennej Góry. Zakończy się ona przekazaniem kluczy do miasta. – W ten sposób zainaugurujemy tegoroczne Dni Kamiennej Góry – mówi Marcin Ryłko, rzecznik ratusza.
#AKTUALNOŚCI
5
Zabawa u sąsiadów
Nie tylko Dni Kamiennej Góry. Po sąsiedzku w okolicy również zorganizowane będą dni innych samorządów. Szykuje się naprawdę intensywny imprezowy weekend!
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama