DO GÓRY

Farben Lehre i Sufit


     
    Udostępnij

W ostatnią sobotę, 7 kwietnia w mieroszowskim Pubie Pod Zielonym Kotem odbył się koncert dwóch punkowych kapel – Sufit i Farben Lehre.

Jako pierwszy na scenie pojawiła się miejscowy hardcorowo/punkowy Sufit, przy którym dobrze bawiła się ok. 100-osobowa publiczność. Najwięcej bisów było przy utworze – „Nie mam kasy”.
Wszyscy czekali, jednak na kultowy już - Farben Lehre (na zdjęciu) z Płocka, który powstał w 1986 roku. Zespół wystąpił w Mieroszowie ostatni raz – w 2005 r. Kapela ma na swoim koncie 12 płyt studyjnych.
Frontmen i lider zespołu - Wojciecha Wojda wraz z innymi muzykami (Konrad Wojda – gitara, wokal, Filip Grodzicki – gitara basowa i Gerard Klawe – perkusja) ciągle są w doskonałej formie. Kapela w Mieroszowie wykonała znane w Polsce utwory takie jak – „Helikoptery" (najstarszy utwór) „Anioły i demony", „Pasja”, „Matura" czy „Spodnie z GS-u".
Na swoim koncie muzycy mają m.in. występy u boku tak znaczących formacji punkowych ze świata jak: The Exploited, New Model Army czy U.K. Subs.
Po koncercie w Mieroszowie zespół udał się na kolejne kwietniowe występy do Lubina, Poznania, Bydgoszczy, Olsztyna czy Gdyni.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Wieża na rezerwie
Mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego i miłośnicy Rudaw Janowickich z utęsknieniem czekają na budowę wieży widokowej na Wielkiej Kopie koło Raszowa. Zanosi się na to, że trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość.
#AKTUALNOŚCI
1
Serwetkowy konkurs
Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza wszystkich zajmujących się szydełkowaniem, haftem, koronką, tkactwem lub innymi technikami włókienniczymi do udziału w konkursie na ręcznie wykonaną serwetkę.
#KULTURA
0
Witków znów poza finałem
Poznaliśmy nominowanych w konkursie Zabytek Zadbany. Niestety jury nie zakwalifikowało do finałowej listy kościoła w Witkowie.
#RÓŻNE
0
O czym marzą najmłodsi (galeria)
W czwartek 5 kwietnia odbyło się rozdanie nagród uczestnikom konkursu plastycznego „Kamienna Góra za 10 lat”. To II edycja konkursu, który organizuje Zespół Szkół Specjalnych. Do udziału szkoła zaprosiła przedszkola, szkoły oraz ośrodki z miasta. Udział wzięli również niepełnosprawni. W tym roku tematyką była wizja przyszłości.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama