DO GÓRY
#reklama

Ekologiczna sztuka


     
    Udostępnij

Wczoraj (niedziela, 18 marca) na deskach sali widowiskowej kamiennogórskiego Centrum Kultury zaprezentował się teatr Herbi z Leszna.Ulubieńcy publiczności przedstawili spektakl zatytułowany „Wielkie sprzątanie na leśnej polanie". Była to kolejna opowieść o Dyziu – niesfornym i nieco nieposłusznym chłopcu, który tym razem nauczył się, czym jest ekologia. Swoją wiedzą, jak zwykle, podzielił się z publicznością.
Spektakl odbył się w ramach cyklu „Mamo, tato teatr przyjechał”.


MC


 

Czytaj również

#reklama
Reklama
#STAŁE
12
Zatrzymali kłusownika
W rejonie Marciszowa straż rybacka zatrzymała mężczyznę kryjącego się w zaroślach, który uprawiał połów ryb metodą spławikową.
#AKTUALNOŚCI
1
Śmiertelny wypadek
Dwóch 19 -letnich Czechów z Bernartic zginęło w nocy w Lubawce w wypadku. Prawdopodobnie wyprzedzali inny pojazd i uderzyli w drzewo.
#AKTUALNOŚCI
33
Nasz termometr
  Kto zasłużył na plus, a kto na minus?
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Lopez
2012-03-19 09:54
[quote name="marcinek"]Tan spektakl powinien zawitać do każdej gminy w pow.kamiennogórskim i pow. jeleniogórskim. Wszyscy samorządowcy przed wyborami zapowiadali,że wezmą się za ład i porządek. Przysła wiosna i prawda o naszym lenistwie i niechlujstwie wychodzi na jaw. Dlatego kocham zimę,bo śniegi kryją bród i śmieci a nie cierpię wiosny- dla wielu najpiękniejszej pory roku.[/quote]
U nas późna wiosna jest dobra, jak niekoszona trawa zakryje te wstydliwe miejsca...
marcinek
2012-03-19 09:42
Tan spektakl powinien zawitać do każdej gminy w pow.kamiennogórskim i pow. jeleniogórskim. Wszyscy samorządowcy przed wyborami zapowiadali,że wezmą się za ład i porządek. Przysła wiosna i prawda o naszym lenistwie i niechlujstwie wychodzi na jaw. Dlatego kocham zimę,bo śniegi kryją bród i śmieci a nie cierpię wiosny- dla wielu najpiękniejszej pory roku.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama