DO GÓRY
#reklama

Dr Strangelove na wałbrzyskiej scenie


     
    Udostępnij

Zespół twórców nagradzanego „Na Boga!”, zaprasza do świata „Doktora Strangelove’a”.

„Być jak Dr Strangelove…” to inspirowana dziełami Stanleya Kubricka opowieść o szaleńcach u władzy. Uznany reżyser Marcin Liber opowiada historię obłąkanego amerykańskiego generała, który wydaje pilotom rozkaz niesprowokowanego ataku jądrowego na ZSRR. Tylko w ten sposób można raz na zawsze skończyć z komunizmem i dostać się do seksualnego raju.

Prezydent USA na gorącej linii z premierem ZSRR, reżyser Stanley Kubrick we własnej osobie, cała prawda o amerykańskim locie na Księżyc i żywa bomba atomowa flirtująca z bohaterskimi pilotami bombowca, plus chór mężczyzn chętnych do wojny i cały zespół aktorski na deskach Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu.

Będzie śmiesznie, ale na pewno nie do końca.
16 marca 2018 / godz. 19.00 / Duża Scena
17 marca 2018 / godz. 19.00 / Duża Scena
18 marca 2018 / godz. 18.00 / Duża Scena
Rezerwacja biletów:
Biuro Współpracy z Publicznością, tel. 74 648 83 01 (do 03); http://bilety.teatr.walbrzych.pl/
wsp, rg

Czytaj również

#reklama
Postrzelali przed ligą (galeria)
W niedzielę, 11 marca w Kamiennej Górze – zawodnicy miejscowej Olimpii zagrali ostatni mecz testowy przed rundą rewanżową. Ich rywalem był KS Łomnica. Olimpia wygrała 4:2 (1:0).
#SPORT
0
Prezydent na rynku
Dziś po południu (poniedziałek) odwiedził Kamienną Górę prezydent RP Andrzej Duda. Spotkanie z mieszkańcami trwało ok. 1,5 godziny.
#AKTUALNOŚCI
10
Protest przed wizytą
Witryna kamiennogórskiej księgarni „Atena” zmieniła swój wygląd tuż przed wizytą Andrzeja Dudy. – To mój protest przeciw łamaniu konstytucji przez prezydenta – mówi Krystyna Czerniga, właścicielka „Ateny”.
#AKTUALNOŚCI
71
Szykują rynek dla prezydenta
Od rana (poniedziałek 12 marca) trwają przygotowania do wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Kamiennej Górze. Na płycie rynku montowane są metalowe bariery. Ekipy Spółki Mieszkaniowej i starostwa intensywnie sprzątają centrum miasta.
#AKTUALNOŚCI
3

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama