DO GÓRY
#reklama

Dom dla najnajów


     
    Udostępnij

W Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu nowość! Spektakl skierowany do najnajowej publiczności w reżyserii Seweryna Mrożkiewicza. Prapremiera 14 kwietnia o 17:00 na Małej Scenie.

Z programu:
Historia stworzenia świata to często inspiracja do działań teatralnych, wykorzystujących różne środki sceniczne. Podjęcie tego tematu w kontekście grupy najnajów otwiera nową perspektywę postrzegania tego zagadnienia. Zmusza do poszukiwania sposobu, dzięki któremu będzie można zapoznać małego widza z główną myślą spektaklu - nasz ŚWIAT to nasz DOM.
Tworzenie świata, którego adresatem a jednocześnie uczestnikiem jest dziecko, skłania do użycia form bliskich małemu człowiekowi. Dlatego w spektaklu nie zabraknie zabaw związanych z ruchem i rytmem, jak również działań plastycznych, nadających kształt całemu zdarzeniu.
- Chcemy aby różnorodność bodźców, wykorzystanych w spektaklu, zachęcała do zabawy w budowanie DOMU – wspólnego ŚWIATA – podkreśla Seweryn Mrożkiewicz.

scenariusz i reżyseria Seweryn Mrożkiewicz
scenografia Klaudia Laszczyk
muzyka Anna Mansfeld
obsada Patrycja Rojecka, Seweryn Mrożkiewicz

wiek: 0, 5 – 3 lat

prezentacje popremierowe
14. 04, godz. 17:00_ Mała Scena PRAPREMIERA
15. 04, godz. 16:00_ Mała Scena
22. 04, godz. 16:00_ Mała Scena
29. 04, godz. 16:00_ Mała Scena

BILETY: 20 zł
REZERWACJA MIEJSC w Biurze Organizacj
wsp. materiały prasowe teatru

Czytaj również

#reklama
Wytrzymali do przerwy (galeria)
Kolejnej porażki doznali zawodnicy kamiennogórskiej Olimpii. Podopieczni Łukasza Kraszewskiego przegrali 0:3 (0:0) z Odrą Ścinawa. Na dodatek po dwóch żółtych kartach – czerwony kartonik ujrzał Duda.
#SPORT
0
1000 porcji narkotyków
Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali mężczyznę za przestępstwa narkotykowe. Był już poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
#AKTUALNOŚCI
1
O kulturze Indian
Wyjątkowy gość przyjedzie do Kamiennej Góry w poniedziałek 9 kwietnia. W auli LO odbędzie się spotkanie z Robertem Soto, amerykańskim Apaczem.
#KULTURA
0
Przypomnieli święta
Atmosferę dopiero co minionych świąt można było wczoraj (w sobotę) poczuć w Lubawce. W domu kultury odbyła się 34. już Mała Wielkanoc, czyli konkurs na stoły i tradycje wielkanocne.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama