DO GÓRY
#reklama

Barwy Emocji w Krynicy


     
    Udostępnij

Krynica to nie tylko XXVII Forum Ekonomiczne. W uzdrowisku w ubiegłą sobotę 9 września swoje prace zaprezentowała kamiennogórska malarka. W Centrum Kultury - Galeria Siedlisko odbył się wernisaż wystawy Bernadety Nowak.

Wystawa nosi tytuł „Barwy Emocji”. Składają się na nią m.in. cykl obrazów „Moje fascynacje Muzyczne”, akty (kamiennogórzanie mieli okazję je podziwiać podczas wystawy w ratuszu) oraz obrazy związane z Kamienna Górą.
Wystawę otworzyła dyrektor galerii, Małgorzata Piątkowska. Na otwarciu zjawili się licznie przedstawiciele władz miasta oraz przyjaciele malarki, a także turyści.
pg/ foto: użyczone

Czytaj również

#reklama
Medale filatelistów
W Gminnym Ośrodku Kultury w Czeremsze od 6 do 9 września odbywała się Młodzieżowa Wystawa Filatelistyczna „111 lat Wielkiej Magistrali Kolejowej Siedlce – Bołogoje”. Wśród wystawców byli przedstawiciele z Kamiennej Góry.
#AKTUALNOŚCI
0
Esacpe room w pałacu krzeszowskiego opata
Ciekawą atrakcję na Europejskie Dni Dziedzictwa przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy.
#RÓŻNE
0
Święto rolników z gminy Lubawka
Już w najbliższą sobotę 16 września w Lubawce odbędą się dożynki gminne. W tym roku imprezie ma też towarzyszyć piknik mleczny.
#AKTUALNOŚCI
0
Zabawy na Orliku (galeria)
Przedwczoraj na kamiennogórskim Orliku nad Zalewem odbyła się impreza sportowa dla dzieci. Jej organizatorami byli animatorzy orlika.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama