DO GÓRY
#reklama

BACH, bach, aCH!


     
    Udostępnij

Festiwal Bachowski zawita w Kamiennej Górze. W Sali Witrażowej zagra skrzypek Robert Bachara, artysta rezydent Festiwalu Bachowskiego 2016.

Bachara wystąpi u nas 22 lipca w ramach projektu Foniatryk. Pejzaż Dźwiękowy oraz startującego wkrótce XVIII Festiwalu Bachowskiego w Świdnicy. Początek koncertu o godz. 17.00. Wstęp wolny!
Robert Bachara urodził się w 1985 roku we Wrocławiu. W roku 2009 ukończył z wyróżnieniem studia w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie prof. Krzysztofa Bruczkowskiego. W maju 2012 roku uzyskał stopień doktora sztuk muzycznych. Publiczności w regionie znany jest m.in. z ubiegłorocznych występów na świdnickim festiwalu.
RG

Czytaj również

#reklama
Organy i nie tylko
Towarzystwo Miłośników Bolkowa zaprasza na pierwszy z letnich koncertów.
#KULTURA
0
Powstanie skatepark
Kamienna Góra otrzymała 150 tys. dotacji na budowę skateparku przy ul. Szpitalnej. Promesę na taką kwotę odebrał w poniedziałek 17 lipca w urzędzie marszałkowskim burmistrz Krzysztof Świątek.
#AKTUALNOŚCI
8
W świecie dźwięków
Młodzi sprawdzą, jak brzmi nasze miasto. Najbliższe tygodnie uczestnicy Foniatryka spędzą na zabawie dźwiękiem. Projekt rozpoczął się w poniedziałek 17 lipca. Oprócz ciekawych i niecodziennych warsztatów będą też atrakcje dla mieszkańców. Wśród nich już w nadchodzącą sobotę 22 lipca koncert w Sali Witrażowej.
#AKTUALNOŚCI
0
Młodzież pograła (galeria)
Klub piłkarski Włókniarz Chełmsko Śląskie zorganizował w ostatnią sobotę turniej piłkarski dla 3kategorii wiekowych – młodzików, żaków i bambini. Wynik nie był najważniejszy, a liczyła się dobra i sportowa zabawa.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama