DO GÓRY
#reklama

Zostań ratownikiem


     
    Udostępnij

Ochotnicza Straż Pożarna – Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Medycznego ogłasza nabór kandydatów na ratowników.

  


Pełnoletni zainteresowani powinni wykazywać przede wszystkim chęć bezinteresownego udziału w działaniach ratowniczych. Mile widziane są również uprawnienia zawodowe (pielęgniarka, ratownik WOPR lub GOPR) i prawo jazdy. Kandydaci nie muszą posiadać medycznego wykształcenia.
Wstąpienie w szeregi stowarzyszenia daje możliwość rozwoju, uczestnictwa w szkoleniach i możliwość niesienia realnej pomocy osobom, które jej potrzebują.
Zapisy, kierowane na adres mailowy pineska136@interia.pl, przyjmowane są wyłącznie do 10 stycznia. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 18 stycznia o godz. 12.30 w siedzibie stowarzyszenia przy ulicy Broniewskiego 13.


 


 


MC


 

Czytaj również

#reklama
Reklama
#STAŁE
12
Druga kolejka
W najbliższą sobotę po raz drugi na parkiet wyjdą piłkarze 10 zespołów, które biorą udział w Czarnoborskiej Lidze halowej. Początek rozgrywek nastąpi o godzinie 16:00.
#SPORT
2
Pobiegli w sylwestra
Czworo kamiennogórzan – Maciej Karwacki (na zdjęciu), Andrzej Kubielewicz, Grzegorz Jaciuk i Artur Dziedzic wzięło udział 31 grudnia w Sylwestrowym Biegu w Trzebnicy.
#SPORT
4
Szuka właściciela
Wczoraj (środa, 1 stycznia) w Dębrzniku został znaleziony pogryziony mały piesek.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

tropical
2014-01-05 22:38
Co należy podać w zgłoszeniu?Imię,nazwisko,adres zamieszkania,telefon?
SGRM
2014-01-03 16:42
[quote name="Znajomy"]Certyfikat kursu będzie?[/quote]
Szanowni Państwo
Aby uzyskać certyfikat ukończenia Kursu Pierwszej Pomocy ( honorowany we wszystkich krajach UE) zapraszamy na kursy które rozpoczynamy pod koniec stycznia - koszt jedyne 120 zł dla mieszkańców powiatu, dla osób z innych powiatów 400zł.
Dla osób które chcą zostać Ratownikami w myśl ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym niezbędne jest przejście stażu Kandydackiego w naszej jednostce który trwa minimum 6 miesięcy i zdanie z wynikiem pozytywnym egzaminu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną.
Znajomy
2014-01-03 14:53
Certyfikat kursu będzie?

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama