DO GÓRY

Zmiana w ARiMR


     
    Udostępnij

Edyta Wyrostek (na zdjęciu) został nową szefową Powiatowego Biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) w Kamiennej Górze. 



Na stanowisko 16 lutego powołał ją dolnośląski dyrektor regionalny tej instytucji. Edyta Wyrostek ma 35 lat. Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku socjologia. Pracowała dotychczas jako dziennikarka RTI, a potem przez wiele lat jako pracownik biura poselskiego najpierw Marzeny Machałek, a potem eurodeputowanego Ryszarda LegutkiOd jesieni 2014 roku jest radną powiatową. Razem z mężem wychowuje 4 córki.


Edyta Wyrostek zastąpiła na stanowisku Alinę Gawlik, która kierowała kamiennogórskim biurem ARiMR przez ostatnich 8 lat. Poprzednia kierownik została odwołana ze stanowiska na początku lutego, razem z ponad 300 innymi szefami biur regionalnych ARiMR w kraju.



EK


 

Czytaj również

#reklama
Reklama
#STAŁE
12
Abonament na majtki
Oszuści nie przestają nękać rzekomo świetnymi ofertami.
#AKTUALNOŚCI
1
Numer 9/2016 (794)
W hołdzie pomordowanym, str. 2Ta mogiła nie zostanie już zapomniana Bazylika bez lip, str. 3Mieszkańcy pytają:dlaczego? Trzylatki na lodzie, str. 3Problem z przedszkolami Apel o dojazd, str. 4Nie chcą dużo, ale powiatu nawet na tyle nie stać Cenzura na sesji, str. 5Przewodniczący stosuje metody rodem z minionego ustroju Najmniej w województwie, str. 5Obcokrajowcy na razie nas omijają Książki w komputerze, str. 6Nie trzeba czekać w kolejkach po potrzebny do egzaminu podręcznik Odszkodowanie za wypadek, str. 6Porady prawnika Minister przykręcił kurek, str. 7Nasze skarby kultury nie znalazły uznania w oczach urzędników z Warszawy Radna powalczy o gminy, str. 7Niskie wskaźniki naszych samorządów Kombatanci docenieni, str. 8Medale i odznaczenia dla mieszkańców gminy Rok na gruzowisku, str. 9Gmina na razie grzecznie prosi Krucza skała otwarta, str. 9Skocznia otwarta Dartem z Marciszowa i Sędzisławia, str. 10Szybkie pociągi już wkrótce zawitają w nasze strony PROGRAM TV, str. 11-14TVP1, TVP2, TVN, POLSAT, TV4, TRWAM Długi dom nominowany, str. 15Budowle krzeszowskich cystersów pięknieją nie tylko w powiecie kamiennogórskim Sport z RTI, str. 16-18Hattrick Hadały, Lekka niespodzianka, Stepko pogrążył kolegów, Kondratowicz wygrał 6 km Młodzi mistrzowie, str. 19Plebiscyt RTI Relaks z RTI, str. 23Nasz termometr, Sonda, Zdjęcie tygodnia, Horoskop, Komiks Nic śmiesznego, str. 24Felieton redaktora naczelnego    
#WYDANIE RTI
0
Jak oceniasz decyzję władz krzeszowskiego sanktuarium o wycięciu drzew przy bazylice? (sonda)
Jak oceniasz decyzję władz krzeszowskiego sanktuarium o wycięciu drzew przy bazylice? (sonda)
#RÓŻNE
7

Komentarze

Bartek
2016-03-09 14:25
Żenua, fajna pani ale doświadczenia w rolnictwie 0.
klub
2016-03-05 21:58
ciekawe czy ten" barman" z rivery tez wyrostek to ziomek
Forek
2016-03-04 16:07
A PiS tak obiecywał ze nie będzie robił tak jak PO. I co idzie dobra zmiana? Chodzi o to żeby przejąć wszystko w jak najkrótszym czasie?
a jak...
2016-03-04 14:15
[quote name="brusliiiiiiiii"]:lol: :lol: :lol: :roll: :-) gratuluje wyboru i aby Edytka pracowała jak najlepiej brawo[/quote] Jak jest gospodarz, to dekrety Jarka K. będą dla niej niewykonalne ...
brusliiiiiiiii
2016-03-04 13:56
:lol: :lol: :lol: :roll: :-) gratuluje wyboru i aby Edytka pracowała jak najlepiej brawo
Jerzy
2016-03-04 11:56
Ma tyle do czynienia z rolnictwem - skroiła pomidora do sałatki. Brawo Pani Poseł.
Gienia
2016-03-03 22:03
Informacja MRiRW nt. realizacji płatności bezpośrednich za 2015 rok-kwiecień - czerwiec 2016 - wypłata pozostałej kwoty (3,7 mld zł dla ok. 200 tys. rolników).
Przewidywany harmonogram wypłat mieści się w dopuszczalnych prawem terminach, jednak tempo ich realizacji nie jest zadowalające. Przyczyny takiej sytuacji wynikają z niedostatecznego nadzoru nad zamówieniem i prawidłowością wykonania systemu informatycznego przez wykonawcę, a także z niedotrzymania umów i przyjętych zobowiązań TAk powinny wyglądać pisma skierowane w naszym powiecie do rolników z tut. biura ARIMR w Kamiennej Górze , a nie straszenie rolników skoplikowaneym charakterem sprawy ( tu rodzi sie u rolników pytanie - czyj to charakter skoplikowany ) - a jak sie okazuje nie chodi tu o rolników tylko o rzekomo sysyem informatyczny - choć ja osobiście myślę , że chodzi tui o pieniądze ,których NIE MA bo... poprzedni zarząd za panowania PO wypłacał sobie na koniec ogromne premie !!!
Tora
2016-03-03 21:46
[quote name="Ola"]Bardzo dobrze! Właściwa osoba na właściwym miejscu ! :-)[/quote] - to pięknie zaczyna o d kłamliwych informacji dotyczących opóżnienia dopłat wysyłanych rolnikom w całym powiecie !
Gienia
2016-03-03 21:42
to może obecna pani kierownik odpowie na to pytanie, dlaczego arimr z Kamiennej Góry wysyła ROLNIKOM BZDURNE ZAWIADOMIENIA , ŻE Z UWAGI NA SKOMPLIKOWANĄ SPRAWĘ ROLNIKOWI TERMIN PRZYZNANIA PŁATNOŚCI ZOSTANIE PRZEKROCZONY. TO JEST NIEPRAWDA BO - NIE MA ŻADSNEGO SKOMPLIKOWANEGO CHARAKTERU SPRAWY DANEGO ROLNIKA ! TO JEST KŁAMSTWO ! PRAWDA JEST CAŁKIEM INNA ! PRZYSZŁY WYTYCZNE Z "GÓRY' BO NAJPEWNIEJ NIE MA KASY NA TEN CEL BO ...ITD , ITD. TAKA JEST PRAWDA WIĘC SIĘ PYTAM OD KIEDY INSTYTUCJE PAŃSTWOWE MAJĄ PRAWO DO okłamywania petentów ?!!!!!!!!!!!!! JEŚLI ARIMR NIE ODPOWIE NA TO PYTANIE TO "PÓJDZIE ONO" DALEJ TJ. DO WROCŁAWIA I WARSZAWY ! CIEKAWIE SIĘ ZACZYNA DZIAĆ .
kosmos
2016-03-03 20:06
do #7: tak, pani Edyta będzie świetnie zarządzać zespołem swoich fachowców. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. o/na ma dowodzić zespołem ludzi, a nie mieć skończone rolnictwo, 100 ha gleby, trzy konie, dwie krowy i świnię.
do kosmos
2016-03-03 19:45
A merytorycznie masz coś do powiedzenia?
Irek
2016-03-03 18:02
Czy ktoś pamięta kto był kierownikiem agencji przed panią Aliną?
kosmos
2016-03-03 17:18
Nareszcie mloda osoba!!! Pani jest inteligentna w mig złapie o co chodzi. Staryn żyłka pęka kiedy do głosu dochodzi młode pokolenie.
Ola
2016-03-03 16:12
Bardzo dobrze! Właściwa osoba na właściwym miejscu ! :-)
Homerc
2016-03-03 15:25
Co to jest? Tak PiS rządzi? Przecież to jakaś masakra osoba po socjologii zna się na rolnictwie? Kiedy to się skończy? Wystarczy być w PiS masakra? Widzisz i nie grzmisz?
Jarosław W.
2016-03-03 14:27
Czy ta Pani ma w ogóle jakieś doświadczenie w dziedzinie ekonomii rolnictwa? Socjologia, dziennikarstwo lokalne czy prowadzenie biura poselskiego to chyba się nie przyda... . Ja rozumiem, że p. Gawlik była z PO, pani Edyta z PiS, ale chciałbym, żeby na stanowiska byli wybierani ludzie z odpowiednimi kompetencjami, a nie z legitymacją partyjną. Mamy w powiecie sporo młodych, wykształconych kierunkowo ludzi, idźmy w tę stronę, a nie cofajmy się do poprzedniego systemu. Dziękuję.
R
2016-03-03 13:47
Lepsza zmiana...
xyz