DO GÓRY
#reklama

Zima w natarciu


     
    Udostępnij

Stało się. Zima dała znać, że nadchodzi. W wielu miejscowościach naszego powiatu spadł śnieg.

Na szczęście na ulicach Kamiennej Góry i Lubawki na razie biały puch nie zalega. Kierowcy muszą być dziś (13 listopada) szczególnie ostrożni, bo jezdnie są mokre i śliskie.
Jak informują nasi Czytelnicy, na wsiach leży już całkiem spora warstwa śniegu.
– W Wieściszowicach jest już co najmniej kilka centymetrów. I nadal pada – mówi Marta Górska, nasza Czytelniczka. – Przydałby się już pług na drodze, bo trudno będzie dziś wyjechać z domu.
A jak sytuacja wygląda u Was? Podzielcie się z nami zdjęciami i informacjami z Waszych miejscowości na Facebooku rti24.pl

MB/ FOTO: MG

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Piłka nożna. Jeleniogórska klasa B
Już przedostatnia. 12. kolejka spotkań przed piłkarzami jeleniogórskiej klasy B, grupy I. Lider tabeli Pub Gol Jelenia Góra w niedzielę pauzuje. Czołowe ekipy ligi Bóbr Marciszów i Lesk Sędzisław zagrają na wyjeździe z Uranem i Pogonią II.
#SPORT
2
Działkowcy z nagrodami
Dwóch działkowców z Kamiennej Góry może się pochwalić specjalnymi odznaczeniami z okazji 120-lecia ogrodnictwa działkowego w Polsce.
#AKTUALNOŚCI
0
Zremisowali, wygrany mecz (galeria)
Dzisiaj piłkarze Olimpii Kamienna Góra rozegrali dobry mecz i prowadzili nawet 3:0 do 82. minuty z dużo wyżej notowaną Spartą Grębocice. Niestety, przyjezdni grający ambitnie do końca meczu, zdołali doprowadzić do remisu.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama