DO GÓRY
#reklama

Zima atakuje!


     
    Udostępnij

Od godz. 14.00 obowiązuje ostrzeżenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. W górach i na przedgórzu sudeckim może spaść do 15 cm śniegu! Będzie też wiało.

Już w wielkanocny poniedziałek śnieg padał przelotnie w Kotlinie Kamiennogórskiej. Na Przełęczy Okraj leżał śnieg. Dziś (18 kwietnia) opady pojawiły się w kolejnych częściach Sudetów. IMGW wydał ostrzeżenie.
„Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej od 8 cm do 15 cm. W nocy wiatr o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 55 km/h będzie powodował zawieje śnieżne. Kierunek północno-wschodni” – czytamy w komunikacie regionalnego Biura Prognoz Meteorologicznych na stronie www.pogodynka.pl.
Red. foto użyczone

Czytaj również

#reklama
Akcja sadzenia drzew
Burmistrz Kamiennej Góry zaprasza przedstawicieli organizacji społecznych, politycznych oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji sadzenia drzew w Kamiennej Górze.
#AKTUALNOŚCI
0
Majówka z PTTK
PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kilkudniowy rajd w Sudety Wschodnie. Program zapowiada się bardzo ciekawie!
#AKTUALNOŚCI
0
Dziś święto zabytków
18 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Jak mają się skarby kultury w naszej okolicy?
#AKTUALNOŚCI
0
Trasa pełna historii
Już za niespełna dwa tygodnie wrócą pasażerskie połączenia kolejowe Kamiennej Góry z Jelenią Górą. Warto przy tej okazji wspomnieć, że w tym roku świętować będziemy 150-lecie kolei w Sędzisławiu i Marciszowie.
#AKTUALNOŚCI
3

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama