DO GÓRY
#reklama

Zieleń i barierki


     
    Udostępnij

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podnosi standard swojej trasy w powiecie kamiennogórskim.

Już wiele miesięcy temu zaczął się remont przy placu manewrowym dworca PKS w Kamiennej Górze. Chodzi o skrawek chodnika w ciągu drogi krajowej. Na wniosek miasta zarządca trasy przebudował nieużywany w zasadzie ciąg pieszy. Mur został wyburzony, a zamiast dziurawego asfaltu jest teraz skrawek terenu zielonego z nasadzeniami (pęcherznica i tawuła) i grysem kamiennym. Prace wykonała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, zostały ukończone pod koniec lipca.
W sierpniu odbywa się montaż barierek w ciągu drogi. 8 sierpnia pracownicy zarządcy trasy montowali je na skrzyżowaniu przy ul. Legnickiej.
Red.

Czytaj również

#reklama
Być jak Cichociemni
Kamiennogórska trasa podziemna Arado zaprasza na nocne zwiedzanie. W sobotę 11 sierpnia zwiedzający zobaczą atrakcję po zmroku. Dodatkowym elementem programu jest aranżacja na historyczne wydarzenia z czasów II wojny światowej.
#RÓŻNE
0
Jarmark w Chełmsku
Jarmark Tkaczy Śląskich już 10 i 11 sierpnia!
#KULTURA
1
Tajemnice w Książu
Już w nadchodzący weekend odbędzie się kolejna edycja Dolnośląskiego Festiwalu Tajemnic w Wałbrzychu. Zamek Książ będzie stolicą poszukiwaczy przygód i skarbów.
#KULTURA
0
Centrum w Ogorzelcu
Kolejna wieś w gminie Kamienna Góra wzbogaciła się o teren do wypoczynku dzieci i dorosłych. W sobotę odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum rekreacji w Ogorzelcu.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama