DO GÓRY
#reklama

Zatrzymany za kradzież z włamaniem


     
    Udostępnij

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do mieszkania na terenie Lubawki.

– Sprawca wykorzystał nieobecność właścicielki mieszkania i po wyrwaniu desek dostał się do pomieszczenia strychowego. Następnie z pokoju dokonał kradzieży ciężarka do ćwiczeń – wyjaśnia sierż. szt. Anna Słowińska – Teraz może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Mężczyznę spłoszyła właścicielka, która wróciła do mieszkania. Włamywacz nie zdołał wynieść skradzionego łupu i porzucił go, po czym uciekł. Funkcjonariusze szybko namierzyli podejrzanego. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Lubawki.
– Mężczyzna został rozpoznany przez pokrzywdzoną – dodaje rzecznika policji.
Red. KPP Kamienna Góra

Czytaj również

#reklama
O groszach z Dębrznika w Bolkowie
W miniony piątek (5 października) w bolkowskim domu kultury odbyła się IV Międzynarodowa Konferencja Regionalistów, Historyków, Kronikarzy i Regionalistów po obu stronach Doliny Bobru na Dolnym Śląsku. Jednym z wykładów była prezentacja „Skarb z Dębrznika” Przemysława Burhardta z Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze.
#RÓŻNE
0
Iwona, księżniczka Burgunda
Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza.
#KULTURA
0
Unia dała na S3
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że nowy odcinek drogi ekspresowej S3 do Lubawki powstanie ze wsparciem unijnym.
#AKTUALNOŚCI
3
Dla młodzieży i dorosłych
Najbliższy weekend w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu to aż dwie propozycje. Pierwsza z nich, adresowana do młodzieży i widzów dorosłych, to spektakl pt. OFELIA I HA, który zostanie zaprezentowany w sobotę (13.10) o godzinie 18:00. Natomiast w niedzielę (14.10) o godzinie 12:30 teatr zaprasza na WROGA w reżyserii Bartosza Kurowskiego.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama